Cfare ke veshur ne kete cast

Universal

AnonymouS
Sot diku me dike.. :)

408112_570731849612620_1514762718_n.jpg
 

dr love

Locus omnem
Aman o zot a ka ngel njeri n'Tiron pa vesh brekt e Ishes..jeni bo si shpia fmis gjith me kominoshe basme..
Cuno..pse nuk i thu:
O yll kur re ne toke pse re me fytyr?
 

dr love

Locus omnem
Ali...nji her per mall futem..pse me censuron..apo jam me etike shoqet e fshatit..ti fshiji une shkruaj..si thot Cufo
Une hidh per toke e ti fshi se ke radhen e pastertise
 

Almaa'95

Papirus rex
@Lisa shume te bukura kominoshet. Jo vetem qe jane shum praktike dhe ne mode, po dhe miksimi i ngjyrave te gjalla me ngjyrat e tokes i pershtatet shume stines qe po kalon:)

Ps sa mos me qene jasht teme. Nje fustan te thjeshte, te zi (bershka) :p
 

dr love

Locus omnem
Pankyyyy pskeni fillu reformat seriozishttt.bravo cfare ngjyre do i lyesh kazanet apo sipas riciklimit..
Mbaji mire shoqet se mbete pa forum .
 
Top