''Cfare ju pelqen tek une?''

joetisti_

Locus omnem
Cjane keto larte e poshte fustanit??
Hajde ia futim vrapit, Strategu, se nga zbuloi El@ :p
El@, une pak fare pashe, ky Strategu e ka fajin, ai pa shume :D

U nisa nga fakti qe komenton direkt pas teje, dhe nga pozicioni i profilit, si te ishte nje kat me siper me tavan te xhamte, dhe duke menduar se ti tani veres me fustan rri, te vura ne dijeni qe te kesh kujdes se po te shikonte :p Ose, po te jesh vertet me xhinse sic thote Strategu, dhe sic fotoja e profilit eshte, s'ke pse shqetesohesh shume! :p

Brenda shakase. Nese s'pranon shaka, ma thuaj! :)

(tema)
tek El@ me pelqen konkretesia
 

joetisti_

Locus omnem
i pelqej shpirtin e lire.
Bo booo @joetisti_ c'na bere mor pizeveng.. Do mendoje verte tashi kjo :p

Une cun me namuz, po c'ti besh qe iken syri :p

Sa per temen... eshte karizmatik shejtoni
He, se e rregullojme prape. Eshte vajze e mire El@. E shumta ndonje pellembe te dyve do te na jape. Dy s'jep kurre ajo :p

Kete te paren e kuptova une se cfare jam dmth, po kjo "zmatik", cfare eshte? :D
 

abs

nuk e di...
ups, po flisja per TrinkerBell, e thash keto: floket, supi dhe deti ;):wub:
Si dhe aftesia per te mbeshtet anet pozitive te tjetrit/es (ne kete rast te Lises) :)
 
Top