Cfare do te kishe vepruar nese i dashuri apo e dashura te godet mbas shpine ne rruge?

dr love

Locus omnem
E para..nuk do e beja veten te me godiste me shuplake.
E dyta..asgje...do ikja pa i dhene kenaqesine te me shihte te mundur dhe duke qare.
E treta..nuk do ja shihja me surratin.
 

scadarsko

Locus omnem
Sadarsco..te ta fus nje shuplake...hahaaaaaa..vallahi me ma fut shuplak...nuk e di si reagoj se sme ka bo vaki.

e dhe ndoll pse jo....moment eshte ja pershembull me ka pas ndoll mua nje rast jo me shuplak por me tharse flokesh....isha ne banjo e beja dush.....ajo ndezi tharsen flokve e me beri presion me do tani me tha......e jam ndjere kaq keq sa thash ika une per lesh per nje cope femer....
 

dr love

Locus omnem
e dhe ndoll pse jo....moment eshte ja pershembull me ka pas ndoll mua nje rast jo me shuplak por me tharse flokesh....isha ne banjo e beja dush.....ajo ndezi tharsen flokve e me beri presion me do tani me tha......e jam ndjere kaq keq sa thash ika une per lesh per nje cope femer....


Paske shpetu per qime....fyerje me te madhe se nje shuplake nuk ka .
 

scadarsko

Locus omnem
n fakt raste tilla shuplake me femra vetem tregohet sa i ulet eshte personi,e me teper n cafe ku ky model eshte ne shqiperieja e rreth ne cafe ....ska kinema apo vende tjera relaksuese?
 

dr love

Locus omnem
n fakt raste tilla shuplake me femra vetem tregohet sa i ulet eshte personi,e me teper n cafe ku ky model eshte ne shqiperieja e rreth ne cafe ....ska kinema apo vende tjera relaksuese?


Haahaaa..ne kinema e kap polici ne flagrance...e di kur e meriton nje femer shuplaken...kur fillon bertet ne mes te lokalit...kam pa plot te tilla qe duan te bin ne sy..ai i shkreti rri e nuk flet..me vjen mu te cohem e tia fus shuplake e ti them..mylle mi..si te duron ky i shkreti...
 

scadarsko

Locus omnem
Haahaaa..ne kinema e kap polici ne flagrance...e di kur e meriton nje femer shuplaken...kur fillon bertet ne mes te lokalit...kam pa plot te tilla qe duan te bin ne sy..ai i shkreti rri e nuk flet..me vjen mu te cohem e tia fus shuplake e ti them..mylle mi..si te duron ky i shkreti...

policit beji nji vend aty afer e myll gojen ai moj naqe hhahahahha masanej qa keqe ka te pythesh n kinema kjo ndoll shpesh erresire eshte ....ku shef polici qorr me syze.tjetra femra tilla jan falco idiote kajn ble sandalle te reja apo nji cant ju ka dhuru dashnori e bejn sikur kan gjithcka...shum materialiste qelbuna ka n shqipni
 
Top