Cartoons, qe ju kane pelqyer me shume.

SyZeza

Grupi i të moçmëve!
Re: Cartoons, qe ju kane pelqyer me shume.

Kur kemi qene te vegjel....
ehmmmm
jane shume cartoons qe na mbanin ngjitur pas ekranit!
Ja psh sapo pashe siglen e Nils Holgerson...dhe .... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/frown.gif
Mgjth ja disa,
---------------------------------------------------
- Ku i ke grisur pantallonat more gomar?
- Duke ngrene ferra usta. Usta,u bene gati? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/pippiripi.gif ( dhe nxjerr koken nga fitting room gomari,ku i vareshe nje kollare per qafe /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif )

---------------------------------------------------------

Pa brire ti je mbret,pa brire je pasha,pa brire eshte dhe moda...
/ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/pippiripi.gif

------------------------------------------------------------
Tom & Jerry....... ( sa keq me vinte per Tomin qe ia hidhte gjithnje ai mistreci vogel,lol )
--------------------------------------------------------------
me pelqente shume edhe ai filmi me rrefimet e pandes,sa perralla te bukura qe ishin!
Edhe sot e kesaj dite vazhdoj te shikoj cartoons,per te vegjel edhe per te rritur /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/pippiripi.gif
 

andi 1983

Primus registratum
l'ispettore gadget , transformers , ken shiro , i cavalieri dello zodiaco , l'uomo tigre , scuola di polizia , holly e benji e shum e shum te tjera qe kemi vite i kemi haruar :D
 

scadarsko

Locus omnem
eee po ca ska be digitalizimi sot gjynaf se i shofin ene femije
flas per vehte une,skam njeri tjeter n shpi!vertet ka lirshmeri ne internet,por prinderit duhet qe t ju shpjegojn femijve se udhetim neper internet nuk eshte i keshillueshem per to,e per kundrazi cfar do femija para kompjuterit? femija ka tv me programe te posaqme cdo dite cartonnetwork,bumerang,nickelodeon ectr....raste te tilla ndodhin ku ne ate familje ska disipline dhe autoritet ndaj femijes.
 

Hektor12

Locus omnem
flas per vehte une,skam njeri tjeter n shpi!vertet ka lirshmeri ne internet,por prinderit duhet qe t ju shpjegojn femijve se udhetim neper internet nuk eshte i keshillueshem per to,e per kundrazi cfar do femija para kompjuterit? femija ka tv me programe te posaqme cdo dite cartonnetwork,bumerang,nickelodeon ectr....raste te tilla ndodhin ku ne ate familje ska disipline dhe autoritet ndaj femijes.
mire e ke ti po kur jane ne shpi ja plasin ca telenovela braziliane, meksikabe e turke e varja ku ti gjesh rroft tringu a digitalbi se te tjerat varia jane bo
 
Top