Cartoons, qe ju kane pelqyer me shume.

Diavolessa

Valoris scriptorum
Cartoons, qe ju kane pelqyer me shume.

Dragon ball.

 

Audi

Primus registratum
Re: Cartoons, qe ju kane pelqyer me shume.
God i like this dude hase the same carakter as me /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
I

insane

Guest
Re: Cartoons, qe ju kane pelqyer me shume.

ai eshte vegeta apo jo ?

une kam pat qejf holly & benji shume...
tani kam qejf dragon ball Z, po ka shume kohe qe se kam ndjekur ... qe kur Goku po "zihesh" me frizer ( me duket se po kthehesh ne bjond ne ato caste )
me pas erhda ne usa dhe keta jane shume para...skam ku ti shoh te vjetrat
 
I

insane

Guest
Re: Cartoons, qe ju kane pelqyer me shume.

btw.. kur isha shume i vogel shifja nje "machinga zeta" ashtu e quaja... me duket se eshte "Z- ( zeta titulli dhe gjuante me grushta si te ishin bomba...robota keta dmth ) nejse kush e mban mend?

tjeter ka qene : Thunder Cats ( thunder , thunder , thunder cats)
tjeter: BARBAR e shihja cdo mengjes hahahahh ( questo e Barbar... lol)
tjeter: Arsenic Lupen
 

Audi

Primus registratum
Re: Cartoons, qe ju kane pelqyer me shume.

download page for dragonball-Z

insane nqs i ke aq shum ne gjak mundet te besh nje download nga ketu eshte ne hollandisht por besoj se nuk do te jet shum probem se eshte e perkthuer dhe jo e dubluar
:thumbsup:
 

Cruel_Intentions

Primus registratum
Re: Cartoons, qe ju kane pelqyer me shume.

haha...insane..me shkrive,
nejse mu kujtuan ato te dielat ne mengjes qe detyroja babin te me rrifte veze edhe shikoja "appe maja" ter qejf duke ngrene veze te rrahur dhe buk me gjalp.....
mmmmm....yammmii
 
I

insane

Guest
Re: Cartoons, qe ju kane pelqyer me shume.

ahahahahha appe maja
appe maja va... non a paura
appe maja va...cosi sicura
ahahhahaha lol
sa kohe mepare??? 15 vite me duket?
 
I

insane

Guest
Re: Cartoons, qe ju kane pelqyer me shume.

audi trunks saga sikur kishte link
po frieza saga? sikur nuk ka... pa mbaruar ate ska si te filloj trunks... di gje ku ta gjej te parin?
 
I

insane

Guest
Re: Cartoons, qe ju kane pelqyer me shume.

simpsons!!! I love the sipsons /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Diavolessa

Valoris scriptorum
Re: Cartoons, qe ju kane pelqyer me shume.

Fillimisht postuar nga Cruel_Intentions:
[qb]haha...insane..me shkrive,
nejse mu kujtuan ato te dielat ne mengjes qe detyroja babin te me rrifte veze edhe shikoja "appe maja" ter qejf duke ngrene veze te rrahur dhe buk me gjalp.....
mmmmm....yammmii[/qb]
Na, e po deshe mbaje edhe si avatar /pf/images/graemlins/laugh.gif

 

FALKO

Forumium maestatis
Re: Cartoons, qe ju kane pelqyer me shume.

Ken il Guerriero (legjenda Hokuto )
 

FALKO

Forumium maestatis
Re: Cartoons, qe ju kane pelqyer me shume.

nje nga filmat me madheshtore qe eshte bere ndonjehere . tani fillon SAGA e Ken Shiros edhe lufta e tij kunder te keqinjve , djajve edhe erresires qe ka mbytur boten pas shkaterrimit berthamor. /pf/images/graemlins/smile.gif
 
Top