BMX racing

eM

Paper Moon
BMX racing

kur isha ne high school (gjimnaz) e kam provuar disa here... pretty scary, a lot of adrenaline though... /pf/images/graemlins/laugh.gif

kot isha kurioze te dija se sa shume dine forumistat per kete sport qe ne 2008 behet sport Olimpik. /pf/images/graemlins/smile.gif
 

gezim lame

Primus registratum
Re: BMX racing

BMX racing eshte me bicikleta dhe s'ka te beje me motoret....
nejse eshte pjese e X-Games te them te drejten eshte pak per ata qe dun me thy dur e kom... /pf/images/graemlins/laugh.gif

EM duku te tenisi se fillo edhe us-open...
une njela vetem aty .... aha s'shtyheshte fare.. /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

eM

Paper Moon
Re: BMX racing

shhht mos u thuj keture se dhe une e kuptova se e bera gabim nuk e lexova tamam forumin shhht... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/wink.gif

do dukem te tennisis do dukem, ky eshte premtim! /pf/images/graemlins/smile.gif :wave:
 

gezim lame

Primus registratum
Re: BMX racing

EM mos fluturo kaq lart se te boke me infarkt... :eek:

/pf/images/graemlins/laugh.gifsporti eshte i bukur, po i bukur eshte per ata qe e praktikojne, mire eshte me qene teens, se per te tjeret eshte fare pa lezet si "gamor ne biciklete"......
 
Top