blue_ja lepurushja edhe 100 zemer :-)

i_own_u

Primus registratum
Re: Gezuar Blue

aha...

ej artiste... me trego noi gjo te bukur, çar ke bo per artin ti...?

apo je ne studime iher per iher /pf/images/graemlins/smile.gif

p.s. qajte kur lexove librin...? sepse qellimi i atij librit esht vetem te qash /pf/images/graemlins/smile.gif
 

bebi

Primus registratum
Re: Gezuar Blue

s't'mbarokan kurr' pytjet /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tipsy.gif

per artin? kam vu n'muret e galeris, nji xhokonda t're.
jam diplomu iher n'art, por vazhdoj studimet.

ps: ku me e marr me pas mujt me kja kur kam lexu librin.

/pf/images/graemlins/wave.gif
 

i_own_u

Primus registratum
Re: Gezuar Blue

heuuu xhokonda n'galeri ???? ndjehem krenar si Shqiptare qe je

kur te ipet mundsia ma dergo ne privat kte kapolavoro ta kem si kujtim

e un te dergoj ja dy zhgarravina qe kam bo un nga duret e mija... te mi vlersosh içik si e dipllomuar qe je

p.s pytje FINE /pf/images/graemlins/smile.gif
 

bebi

Primus registratum
Re: Blue lepurushja celebrating again =D

Am I in the right tema?

It's my birthday again /pf/images/graemlins/laugh.gif !

Thoni shyqyr q1 s'me keni kojshi, se according te festat q1 kam un' do e kishit lan' rrogen n'dhurata... /pf/images/graemlins/lol.gif

mendova vec me ju qeras' /pf/images/graemlins/laugh.gif

 

Florus

Forumium maestatis
Re: Blue lepurushja celebrating again =D

O lum si un po te tkisha kojshieee
kur te merzitesha vijsha per me nijeee
/pf/images/graemlins/rockband.gif
Mduket se jam i pari qe po ta uroj:

SHUME URIME PER TY BLUE!
QOFSH GJITHNJE E LUMTUR!
/pf/images/graemlins/wave.gif
 

mozaiku

Primus registratum
Re: Gezuar Blue

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />

e un te dergoj ja dy zhgarravina qe kam bo un nga duret e mija...

[/ QUOTE ]

Noto, mi co edhe mua po s'pertove... /pf/images/graemlins/laugh.gif

Bluje... gezuar... me gjithe mend e ke mi?! /pf/images/graemlins/smirk.gif
 

notorious

Primus registratum
Re: Gezuar Blue

thash çne Blue... prap ditlindjen /pf/images/graemlins/smile.gif

na u paska martue... ajt u trashegofsh Blue &amp; jete te lumtur.

Mozaik... çudi si smi ke pa ti ato zhgarravinat e mija... pyt ate miken tate abs-si ku jan se ti tregon ajo

p.s. mos me kritiko per zhgarravinat se je e shar ne anticipo /pf/images/graemlins/smile.gif
 

VoGeLuShI

Primus registratum
Re: Blue lepurushja celebrating again =D

blue ai angelo azzurro per mua eshte??? /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif
 

notorious

Primus registratum
Re: Blue lepurushja celebrating again =D

je bo mashtrus ti ANGELO... ke koh vetem kerkon ti...

come mai...? /pf/images/graemlins/smile.gif
 

mozaiku

Primus registratum
Re: Gezuar Blue

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
thash çne Blue... prap ditlindjen /pf/images/graemlins/smile.gif

na u paska martue... ajt u trashegofsh Blue &amp; jete te lumtur.

Mozaik... çudi si smi ke pa ti ato zhgarravinat e mija... pyt ate miken tate abs-si ku jan se ti tregon ajo

p.s. mos me kritiko per zhgarravinat se je e shar ne anticipo /pf/images/graemlins/smile.gif

[/ QUOTE ]

Absi s'vjen per ca kohe, keshtu qe ma thuj vete ku ti gjej... /pf/images/graemlins/laugh.gif

S'e disha une qe zhgarravit ti... yyyyy ca qefi... Kur do ma zhgarravitesh surratin dhe supin e majte ?! /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

notorious

Primus registratum
Re: Gezuar Blue

kur te dali turpi... se femrat i zhgarravis nudo...

tek forumi ku ti je moderatore... atje kerko e do i gjesh... ne temen perkatse kuptohet /pf/images/graemlins/smile.gif
 

VoGeLuShI

Primus registratum
Re: Blue lepurushja celebrating again =D

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
je bo mashtrus ti ANGELO... ke koh vetem kerkon ti...

come mai...? /pf/images/graemlins/smile.gif

[/ QUOTE ]

e kisha per kokteilin more /pf/images/graemlins/smash.gif

ai ngjyre blu me duket si "angelo azzurro" jo si princi i kalter /pf/images/graemlins/laugh.gif

noto me ler rehat se jam ne qejf /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

mozaiku

Primus registratum
Re: Gezuar Blue

Qyqa.... ku jam une re ?! /pf/images/graemlins/laugh.gif

M'ka ik turpi, vetem se une kam kushte. M'pelqejne vetem bojnat e vajit mua... ujin dhe ato qymyret e zinj s'i dua... /pf/images/graemlins/tongue.gif

Do apo s'do , se me lodhe .... /pf/images/graemlins/laugh.gif

P.S: Hej ca belaje... tani duhet edhe me te respektu... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

notorious

Primus registratum
Re: Gezuar Blue

heh tashi do ta mor jeten un ty... jo per gjo po un vetem bojra vaji perdor e ti i paske qef

shko ke zogu e hudhi i sy /pf/images/graemlins/smile.gif
 

mozaiku

Primus registratum
Re: Gezuar Blue

S'puno zogu ne kete moment /pf/images/graemlins/laugh.gif Nuk i hapet /pf/images/graemlins/grin.gif

Mire mire... Nigjo , kam 1 ide per pozen qe do marr... /pf/images/graemlins/laugh.gif

Une ne mes dhe anash meje shege, fiq, rrush, shalqi, mana, luleshtrydhe, mirtilli, lamponi, banane, prugne, molle dhe qershia.... shume qershia.... /pf/images/graemlins/grin.gif

apo s'je i zoti ti me i bo keto gjojna?! /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

notorious

Primus registratum
Re: Gezuar Blue

ajo quhet natyr e vdekur me fruta... un them t'ndrosh menie, se porta male /pf/images/graemlins/smile.gif

me mir nudo...

p.s. artisti kur pikturo e ka menien ke puna, megjithse un sjam artist po per ty do e boj i sakrific... d.m.th do e maj menien n'msim /pf/images/graemlins/smile.gif
 

mozaiku

Primus registratum
Re: Gezuar Blue

Une ate menje kisha, dmth : une nudo ne mes e rrethuar nga frutat, po e shof qe te hutuan ato kokrrat e vogla ty /pf/images/graemlins/laugh.gif

e mire mire , nudo ... po me kurriz ama ... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

notorious

Primus registratum
Re: Gezuar Blue

chuelo e da vedere... pastaj decidojm, nese ja vlen pse jo edhe nga mbrapa /pf/images/graemlins/smile.gif
 

mozaiku

Primus registratum
Re: Gezuar Blue

Po nga perpara, pse e merr per te qene ti qe ja vlen ?! /pf/images/graemlins/laugh.gif

Bluja kur te vije do na leje fshesen ne dore me duket... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

notorious

Primus registratum
Re: Gezuar Blue

kur te vi Bluja... ne na esht bo kalamoni 2 mujsh /pf/images/graemlins/laugh.gif

kam problem un mi goc... per mu femrat jan te gjitha speciale ja vlejn si para e si mbrapa... un skam pretendime, mjafton qe ti si fillim te zgjedhesh ku e don penelaten /pf/images/graemlins/smile.gif
 
Top