barsaleta--xhinj mblidhuni dhe thoni qyfyren me te bukur qe dini

robua life

Primus registratum
barsaleta--xhinj mblidhuni dhe thoni qyfyren me te bukur qe dini

o.k kjo eshte faqja juaj njerez te barsaletave . ketu provoni forcen tuaj..........
 

robua life

Primus registratum
Re: barsaleta--xhinj mblidhuni dhe thoni qyfyren me te bukur qe dini

kesulkuqja del nga shtepia me shporte ne dore dhe mer rrugen per te shkuar tek gjyshja e vet.Ruges takon miq te saj qe e porosisin 'kujdes nga ujku kesulkuqe se te ha ai'
ndahet nga ata dhe mer rrugen e pyllit me kenge ne goje kur shef ne pyll nje shkurre qe tundej fort .si kurioze qe ishte afrohet dhe sheh ujkun mbrapa shkures dhe e pyet-
-O ujk pse i ke veshet kaq te medhenj ti ?
-Per te te pare ty -ia kthen ujku dhe iken me vrap mbrapa nje shkureje tjeter
kesulkuqja i qepet nga pas dhe e pyet perseri -
-Po syte pse i ke kaq te medhenje ti ujk?
-Per te te pare ty -ia kthen ujku dhe iken nxitimthi mbas nje shkureje tjeter .Kesulkuqja i qepet prap nga mbrapa dhe e pyet perseri -
-Po dhembet pse i ke kaq te medhenj ti ujk?
-Oooohhhhuuuuuuuuu dhe ti kesulkuqe -ia kthen ujku i nxehur
-Do me lesh rahat te dhjes apo si e ke hallin ti
 

hot

Hotgirl
Re: barsaleta--xhinj mblidhuni dhe thoni qyfyren me te bukur qe dini

kjo tema esht per ke barcoletat!!
moderatoret duhet ta zhvendosin ose ta mbyllin s ekam pershtypjen qe edhe atje ekziston nje teme e tille!!
sorry & flm per mirukptimin /pf/images/graemlins/smile.gif :shrug:
 

blendiys

Primus registratum
Re: barsaleta--xhinj mblidhuni dhe thoni qyfyren me te bukur qe dini

Tani rradhen e ka Helena,let the show begin :rockband:
 

hot

Hotgirl
Re: barsaleta--xhinj mblidhuni dhe thoni qyfyren me te bukur qe dini

:lol: ,byroja thuaj :tipsy:
 

I love new york

Primus registratum
Re: barsaleta--xhinj mblidhuni dhe thoni qyfyren me te bukur qe dini

me kerkese edhe te disa anetareve, qe jane kaq te interesuar per mbarevajtjen e AF, kjo teme mbyllet sepse egziston tek forumi "Humor & Barcaleta"
Faleminderit "Byroja"
 
Top