Çudira Shqiptare

Agjenti_007

Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres
Anëtar i Shtabit
Brezat Nder Vite...
 

gurax

Pan ignoramus
Shkrimi eshte shume i sakte. Ne fushe futbolli luhet futboll. Rregullat ne fushe dhe ne stadium jane te ditura qe perpara, publikisht, dhe nga te gjithe. Kuj nuk i pelqejne le te mos shkoje ne ate sport por te merret me dicka tjeter: te luaje basketboll apo te shohe tenis, etj.
Eshte kaq e thjeshte.
 

Agjenti_007

Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres
Anëtar i Shtabit
Turp Kush E Perfaqeson Fshf .... Duhet ‪#‎Bojkotim‬ .. Aq Vende Sa Ka Elbasan Arena Mbushet Vetem Per Politikanet. Po Si Skan Turp Njeher , Kaq Vite President Nuk Ndertuan Nje Stadium Te Hajrit ??? A Nuk I Vjen Pak Zor Ketyre Zorraxhive Se Me Çfare Stadiumi Perfaqesojn Kombetaren ?? Çfare Njerz Te Degjeneruar Paskan Qene ?? Po Si Mendjen Vetem Per Te Vjedhur?? Gjith Ato Miliona Euro Qe Financon Uefa Nuk U Pan Se Ku Shkuan.Po Bejeni Nje Stadium Me Koncension O Plera "Meqense Nuk Keni Lek" , Te Pakten Kemi Nje Stadium Te Hajrit.. Turp Turp Turp Ju Marroft Zoti .
 
Top