Çfare mendimi keni per puthjen e pare?

roald

Primus registratum
Re: Çfare mendimi keni per puthjen e pare?

Fillimisht postuar nga Mr. Perfect:
[qb]
Fillimisht postuar nga Moira:
[qb] Puthjen e pare se mbaj mend ngaqe isha e hutuar,por kete te fundit e mbaj mend mire <img src="/pf/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Fillimisht postuar nga on/off:
[qb]nje gje shum e embel...nuk mbaj med gje tjeter!!!!
mbaj mend puthen e pare te te shoqes time me futi llapen aq shum sa nuk mi shtrylli bajamet fare kete nuk e harroj kurr!!!!!! [/qb]
hahahahha <img src="/pf/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/pf/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/pf/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/pf/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/pf/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> hhehheehhe.. nuk po mund te ndalem dot duke qeshur !!!

Ju njerez jeni fenomenal [/qb]
mir mir me fatkeqsin time qesh ti,kjo esht per te qajt sa qe kur e kujtoj akoma me dhembin!|!!!!
 

roald

Primus registratum
Re: Çfare mendimi keni per puthjen e pare?

eek.gif
eek.gif
eek.gif
url]
eek.gif
eek.gif
eek.gif
 

JoNiDa1

Primus registratum
Re: Çfare mendimi keni per puthjen e pare?

Mua me ka shijuar shume sepse isha me njerin qe e kisha fixim shume dhe sme besohej... <img src="/pf/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
 

dd84

Primus registratum
Re: Çfare mendimi keni per puthjen e pare?

me erdhi ne mendje ajo nate kur lexova kete teme..
puthja ime e pare.s'kisha puthur asnjehere para asaj mbremjeje.kisha dale me nje goce por s'kisha bere as praktike..
ishim me nje person te trete..kur erdhi koha per t'u ndare degjova ate shokun qe na thoshte :'puthuni''
ngela si nje hu pa levizur asnje muskul vetem duke pare reagimin e saj..mbante fotokopjen e qendrimit tim...hodha hapin e pare,ajo njekohesisht..levizjet tona qene te sinkronizuara..
bashkim buzesh,shkembim peshtyme..
ne fillim ndjeva pak bezdi por me pas me dukej dicka e mrekullueshme
puthja eshte shkembim ndjenjash..
 

ermaliurnick

Primus registratum
Re: Çfare mendimi keni per puthjen e pare?

puthja e pare waw ishte fantastike ...por per mendimin tim e shkuar dem...prandaj nuk mund ta quaj te tille <img src="/pf/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
 

Misha Maisky

Primus registratum
Re: Çfare mendimi keni per puthjen e pare?

puthja e pare? E kush e man mend, shyqyr qe sa here fillon noi histori e re puthja rinohet dhe eshte fantastike........
 

asim

Primus registratum
Re: Çfare mendimi keni per puthjen e pare?

Fillimisht postuar nga barbi:
[qb] Kur keni puthur per here te pare si ju eshte dukur puthja diçka e mbrekullueshme,e bukur apo e shpifur.? :tipsy: [/qb]
cdo vajz kur e puth per her te par eshte per te dhe mua me te puthje e par .
 

Moulin Rouge

Primus registratum
Re: Çfare mendimi keni per puthjen e pare?

Fillimisht postuar nga anna:
[qb] puthja e pare eshte dicka e re. personalisht nuk dija te puthja keshtu qe isha ne shume siklet. [/qb]
Edhe une!
 

I love new york

Primus registratum
Re: Çfare mendimi keni per puthjen e pare?

puthja qe e ndjen tamam me ate qe do quhet puthja e pare (ne kuptimin qe diskutohet ketu)
ideja ime eshte kjo mund te kesh puthur 3-4 here dhe kur puthesh me nje njeri qe e sheh se c'ndryshim ka nga ate te parat atehere ai emocion mund ti atribohet idese se "puthjes se pare"
 

sweet eda

Primus registratum
Re: Çfare mendimi keni per puthjen e pare?

eh puthja e pare-- je e hutuar, s'di ca duhet te besh, te pergjigjesh apo jo?, truri te punon me te 100 e sek, mundohesh te fokusohesh, por je e paperqendruar, kaq e ngrohte, dhe me shume ethe..buzet te dridhen, fjalet ohu kane kohe qe kane humbur, s'i gjen me, duart te dridhen si plake 80 vjece, dhe kembet s'te mbajne me, gati sa s'rrezohesh, trupi ka marre nje forme kaq perfekte per fotografi modelesh,beli kaq i thyer, dhe koka kaq perfekt sa te arrije buzet e tij.

te gjitha keto qe thashe me siper me njeriun qe do t'a kesh kete puthje.
 

bebivogel

Forumium maestatis
Re: Çfare mendimi keni per puthjen e pare?

pasojat jane c'jane me vone ... une kam ndenjur pa ngrene si rrote ... nga qejfi ...
goofy.gif
e pagjumesia me zuri per gati 1 jave ... eh l'amour ...
wub.gif
 

Hermesss

Primus registratum
Re: Çfare mendimi keni per puthjen e pare?

Fillimisht postuar nga BeBa:
[qb] pasojat jane c'jane me vone ... une kam ndenjur pa ngrene si rrote ... nga qejfi ...
goofy.gif
e pagjumesia me zuri per gati 1 jave ... eh l'amour ...
wub.gif
[/qb]
BeBa, prandaj te ka kap pagjumesia ty, se ke qene pa gje ne stomak <img src="/pf/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> (e di vete ti ate strofen origjinale prej kater vargjesh per kete situate <img src="/pf/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
wave.gif
 

goca lales

Primus registratum
Re: Çfare mendimi keni per puthjen e pare?

PUTHJA E PARE?ME KA PELQYER SIGURISHT NDOSHTA DHE NGA FAKTI QE AI PUTHTE "DA DIO".POR DUHET TE THEM DICKA NDOSHTA ME KA MBETUR FIKSIM QE NUK JAM PUTHUR PER HERE TE PARE ME NJE PERSON TE CILIN E KAM PATUR VERTET FIKSIM DHE VAZHDOJ TA KEM.CMQ JO KEQ. <img src="/pf/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
 

loaded

Primus registratum
Re: Çfare mendimi keni per puthjen e pare?

Une fus koken poshte tavolines nga turpi kur e kujtoj.
 

JoNiDa1

Primus registratum
Re: Çfare mendimi keni per puthjen e pare?

per mua ka qene shume e vecante,pasionale dhe mbaroi me aq me ate tipin <img src="/pf/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
 

sweet eda

Primus registratum
Re: Çfare mendimi keni per puthjen e pare?

Fillimisht postuar nga Xingaro:
[qb] Une fus koken poshte tavolines nga turpi kur e kujtoj. [/qb]
ca ka aty poshte????!!!!
lol.gif
:tipsy:
 

bebivogel

Forumium maestatis
Re: Çfare mendimi keni per puthjen e pare?

Fillimisht postuar nga Hermes:
[qb]
Fillimisht postuar nga BeBa:
[qb] pasojat jane c'jane me vone ... une kam ndenjur pa ngrene si rrote ... nga qejfi ...
goofy.gif
e pagjumesia me zuri per gati 1 jave ... eh l'amour ...
wub.gif
[/qb]
BeBa, prandaj te ka kap pagjumesia ty, se ke qene pa gje ne stomak <img src="/pf/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> (e di vete ti ate strofen origjinale prej kater vargjesh per kete situate <img src="/pf/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
wave.gif
[/qb]
ama ... shyqyr ste paskam puthur ty ... se do me vinte uria me teper ... ( per te ngrene kuptohet)
Hermes nuk na tregove per tenden puthje te pare :idea:
devil.gif

wave.gif
 

mostro

Putraku
Re: Çfare mendimi keni per puthjen e pare?

Ndalova qarkullimin e gjakut,shpejtova rrahjet e zemres,mbylla syte,hundet,veshet, lashe hap vetem gojen <img src="/pf/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> qita llapen <img src="/pf/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
 

ilva

Primus registratum
Re: Çfare mendimi keni per puthjen e pare?

Eh ta jetoja edhe nje here puthjen e pare.
kiss.gif
 

rexi-sexy

Primus registratum
Re: Çfare mendimi keni per puthjen e pare?

eh sa doja ta perjetoja edhe nje here ate moment.nuk me ka zene gjumi naten.kam akoma nostalgji per ate moment.
rolleyes.gif
 
Top