Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

Diskutime tek 'Antarët e forumit' filluar nga Scorpion, 20 Feb 2007.

 1. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Unëëëë :p
  Ose nuk votohet për veten ?
   
  Hope likes this.
 2. Hope

  Hope dans ton coeur

  @TinkerBell pa ti ske nevoj tamarrsha me votu per veten votoj un per ty :p
   
 3. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Ty nuk të kujtoheshte ama :p
   
  Hope likes this.
 4. Hope

  Hope dans ton coeur

  Nigjo thuj shyqyr tkujtova:p n'pik sabahit gja e mir asht :p
   
 5. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  E di ti si thënë...mendimi i parë i mëngjesit dhe i atij para gjumit... :p
   
 6. Hope

  Hope dans ton coeur

  E shef si me ken amelsin :p
   
  TinkerBell likes this.
 7. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  jam ne medyshje midis te gjithave dhe te terave...
   
 8. MrCool

  MrCool Oldschool

  Une abstenoj... I kemi forumistet per mashalla. :D
   
  joetisti_ likes this.
 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  me e mira eshte ajo qe ta jep
   
 10. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Sweety El dhe Johane.


  El
   

Shpërndajeni këtë faqe