Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

Diskutime tek 'Antarët e forumit' filluar nga Scorpion, 20 Feb 2007.

 1. GJYSHI

  GJYSHI Gjyshi

  Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

  a po aaaaaaaaaaaaaaaa??
   
 2. GJYSHI

  GJYSHI Gjyshi

  Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

  computer says naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
   
 3. disku

  disku UNI

  Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

  ajza ma a e mire ka qen Bluja. Ka qen se tani ja ka kalu Konrapedali. :p
   
 4. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

  Pis burr.

  Pse duhet me pas veç i goc t'mir? Un nuk i ndaj dot se kush o mo e mira. I du t'gjitha ... [​IMG]
   
  Sweety likes this.
 5. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Gocat me te mira te forumit jane Megg dhe Sweety.
   
  Sweety el and Narkomane like this.
 6. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  eeeee gocat i kemi tmira, por pak mendjemdhaja
   
  scadarsko likes this.
 7. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  El@
  tropojanja
  de love
  Almma95
  NARKOMANJA
  E me radhe.....
   
  joetisti_ and Monroe like this.
 8. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  Vulen e ve vete

  Te thate e te njome
  Goce me te mire se Lisa skam pa ne forum!
   
  Lisa and Dreamer like this.
 9. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Te mira jane te gjitha por ajo me e mira,ajo me e vecanta,e di vete ajo kush eshte:)
   
  Sweety el likes this.
 10. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Isha pak ne medyshje por tani e vendosa:
  vajza me e mire e forumit, dhe per te cilen votoj, eshte...
  'ajo qe ta jep' :p
   
  Sweety el and Balahk like this.
 11. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Ne ketej e veme te njomen ne te thate
  Goc me te mire se vetja skam pa
   
  tropojanja likes this.
 12. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  El@
   
  joetisti_ likes this.
 13. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Do ishte e padrejte te jepja voten vetem njeres kur kemi me shume se nje qe eshte e mire ... :)
  Voten e jap per vajzat e AF :)
   
  Sweety el, joetisti_ and tropojanja like this.
 14. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Te ka dal vota e pa vlefshme dreamer:p

  une dua te shoh listen,per te vendosur X :)
   
  Dreamer likes this.
 15. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Me mire nje vote e pavlere sesa nje vote e dhene gabim :p
   
  Sweety el, tropojanja and Balahk like this.
 16. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  Tropojanja :)
   
  tropojanja, Dreamer and joetisti_ like this.
 17. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Megg
   
  Al-Punk, Sweety el and Dreamer like this.
 18. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  Megg.wise .genius.gangsteria etj
   
  Pupa_Jojo likes this.
 19. Kureshtari

  Kureshtari Forumium praecox

  Me e mira nuk e di, por nga emri, kjo vajza me lart duhet te jete me e embla.
   
 20. Pupa_Jojo

  Pupa_Jojo Forumium praecox

  Te gjitha vajzat jan te mira sidomos megg edhe sweety
   

Shpërndajeni këtë faqe