Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

Diskutime tek 'Antarët e forumit' filluar nga Scorpion, 20 Feb 2007.

 1. Scorpion

  Scorpion Guest

  Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

  Meqe AF ka dhe vajza, nuk mund ti linim pa i vleresuar dhe bere te ndjehen te rendesishme dhe prezente. Ndaj jepni voten dhe mendimin tuaj per vajzen qe ju mendoni se eshte me e mira. Eshte thjesht nje teme per argetim, mos e banalizoni dhe kaloni ne replika e sulme. Mbase mund te kem harruar shume emra dhe gjithashtu per emrat e pranishem u lutem e u them te mos e marrin per te keq.

  Mos harroni: 5 vota, duke klikuar ne secilin kuadrat dhe me pas te "Voto". Kujdes se votimi nuk eshte i rikthyeshem.
   
 2. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

  Per veten votohet ? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

  Shiraz,Yllka shembullore,Dahlia,pinkparadise,Helena_CLM un per keto /pf/images/graemlins/grin.gif
   
 4. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

  Dhe per veten votohet egoiste /pf/images/graemlins/laugh.gif Shpejt se filluan manipulimet /pf/images/graemlins/laugh.gif Kujdes kliko ne 5 kuadrata e me pas "Voto".
   
 5. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

  Po sduhet votuar per veten se ckuptim ka.Megjithate hajt mo,po e hedhim nje vote te perkedhel sedren /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. eniad

  eniad Forumium maestatis

  Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

  <font color="black">Ah ju keni lujt menc, per Zotin. Si ishte Scorpion,(citoj) "per t'i bere te ndjehen te rendesishme dhe prezente" /pf/images/graemlins/eek.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif .

  Ncncncncnc, ehhhh, tashi duhet me ju bo nai kompliment apo si? /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Whatever... </font>
   
 7. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

  /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif

  kujdes mollen e sherrit tashti /pf/images/graemlins/devil.gif /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 8. Anana

  Anana Primus registratum

  Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

  Oboboo filluan votimet edhe ketej...
   
 9. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

  /pf/images/graemlins/lol.gif Po jo mi dreq, se ishte nje teme tjeter para kesaj per meshkujt, dhe s'doja qe te ankoheshit e dilnin zera me vone, pse diskriminim ndaj femrave /pf/images/graemlins/laugh.gif Amon mi amon, ca te shkruaja me e mbush shkrimin /pf/images/graemlins/tonguee.gif Nejse thashe, pa te keq eee, per argetim e qyfyre me shume. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

  ca dmth vajza "me e mire" /pf/images/graemlins/devil.gif
  kuish jane kriteret baze /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 11. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

  ahhhh...shit....ej iken dritat /pf/images/graemlins/laugh.gif pezullohet votimi deri sa te rivijne /pf/images/graemlins/laugh.gif

  ka noj munci korruptimi ??? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. random

  random Primus registratum

  Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

  me dal pinku, dahlia, iola dhe sb-ja gocat me me shume vota dmth qe ka parregullsi ne votim. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

  pink /pf/images/graemlins/lol.gif Sa fansa meshkuj ta paskan dhene voten /pf/images/graemlins/laugh.gif Helena "e mire" gjithandej. /pf/images/graemlins/angel.gif

  Kondre zgjedhjet jane te rregullta /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

  Un votova po nuk i tregoj emrat /pf/images/graemlins/laugh.gif.

  Shum pak 5 emra /pf/images/graemlins/smash.gif.
   
 15. antip

  antip Primus registratum

  Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

  Shume gabim qe ke vone Pinkun te paren ne liste! /pf/images/graemlins/laugh.gif Tipat qe pertojne me lexu (si puna ime /pf/images/graemlins/laugh.gif ) e klikojne direkt pa pare emrat deri ne fund.

  Hajd votim te mbare... /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 16. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

  ti siper...pse se pranon qe vdes per mu ...edhe kaq /pf/images/graemlins/laugh.gif mos jep shpjegime koti /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 17. tola77

  tola77 Primus registratum

  Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

  votat jane per bukurine apo personalitetin?
   
 18. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

  Nuk jane per gje tola, thjesht per cilen nga keto do votoje per Kryetare Bashkie. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  votat jane per bukurine apo personalitetin?

  [/ QUOTE ]

  Me ç'duket, ktu votohet për llapazonllikun /pf/images/graemlins/laugh.gif.
   
 20. eniad

  eniad Forumium maestatis

  Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

  <font color="black"> Ore cun, nuk eshte gjithnje e nevojshme te flasesh e, sidomos, kur te del kshu futja n'tull domethon. E pashe edhe ate temen tjeter; te njejten gje do thoja edhe aty, vetem se do i drejtohesha nevojes per "vetevleresim".

  Nejse, votime t'mara /pf/images/graemlins/laugh.gif; boni si t'keni qejf. /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Shembulloro, se c'm'ka lind i deshir e zjarrt mu me ta shkul ate veshin e perthym ene me t'i mor ato lulet ka dora, nuk e di /pf/images/graemlins/devil.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif.

  Macka /pf/images/graemlins/kiss.gif , si ishte ajo molla e sherrit eeeeee? /pf/images/graemlins/laugh.gif

  PS. Kondre, u missed my kisses for only a post away yesterday /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/shrug.gif.

  /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif
  </font>
   

Shpërndajeni këtë faqe