SPITALI I FAMSHEM I ALBFORUMIT....

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga RAUL, 20 Jun 2004.

 1. marina s.

  marina s. Forumium maestatis

  Re: SPITALI I FAMSHEM I ALBFORUMIT....

  Moira paske kap vendin me te thjeshte: hapni gojen..sa cope doni??? /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 2. abs

  abs nuk e di...

  Spitali i Famshem i AF

  hej ju te "shtruarit" ktu /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/cool.gif

  E di njeri kete kengen: /pf/images/graemlins/idea.gif

  Doktori mamaja
  per mbi koke me rri
  te me mbushi mendjen
  t mos bej dashuri...


  /pf/images/graemlins/rockband.gif
   
 3. marina s.

  marina s. Forumium maestatis

  Re: Spitali i Famshem i AF

  une nuk e njoh...eshte kure efikase? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. Re: Spitali i Famshem i AF

  /pf/images/graemlins/lol.gif Abs ,nuk paskam qene ndonjehere e semure keshtu.. /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Sceptic,pse me cope ,une po mendoja per koli.. /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 5. abs

  abs nuk e di...

  Re: Spitali i Famshem i AF

  Scept, kjo kura asht me t majt gjate n spital, /pf/images/graemlins/laugh.gif, kshtuqe zgjidh /pf/images/graemlins/wink.gif

  Moira ti si doktoresh qe je /pf/images/graemlins/devil.gif, vec ethet ja leshon pacientit t shkreeeet /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. marina s.

  marina s. Forumium maestatis

  Re: Spitali i Famshem i AF

  dmth ne spital nuk lejohet me ba dashuri a?? /pf/images/graemlins/devil.gif

  ahà...s'qeka gjo ky spitali...po mendohem me nderru klinike /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. Re: Spitali i Famshem i AF

  /pf/images/graemlins/lol.gif pa temperature ama... /pf/images/graemlins/angel.gif
  Pastaj nga studimet qe kam bere mbi kete dege.. /pf/images/graemlins/tipsy.gif,ethet te bejne mire per tonifikimin e lekures.. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. Re: Spitali i Famshem i AF

  Sceptic ,ju jeni tip melankolik /pf/images/graemlins/laugh.gif.Per kete lloj trajtimi kemi nje pavion (tema dashuria),po deshe te besh sex ,kemi perseri (erosin).Keto 2 pavione jane dhe afer dhe larg njekohesisht ,duhet me pas mik te forte qe te lirojne ashensorin ku mund te kurohesh njekohesisht tek te dyja.. /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/devil.gif
   
 9. marina s.

  marina s. Forumium maestatis

  Re: Spitali i Famshem i AF

  /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif hyp zdryp /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 10. Re: Spitali i Famshem i AF

  /pf/images/graemlins/devil.gif me teknoligji te re fringo ama... /pf/images/graemlins/laugh.gif
  He ka me te semure ..? /pf/images/graemlins/booki.gif
   
 11. abs

  abs nuk e di...

  Re: Spitali i Famshem i AF

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  hej ju te "shtruarit" ktu /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/cool.gif

  E di njeri kete kengen: /pf/images/graemlins/idea.gif

  Doktori mamaja
  per mbi koke me rri
  te me mbushi mendjen
  t mos bej dashuri...


  /pf/images/graemlins/rockband.gif

  [/ QUOTE ]

  po merr vesht kjo kaplocja? /pf/images/graemlins/pickellonja.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

  ah doktorit/es dhe mamit i duhet te mendoj strategi te reja te mbushin kte kaptine... /pf/images/graemlins/grin.gif
   
 12. marina s.

  marina s. Forumium maestatis

  Re: Spitali i Famshem i AF

  mua mu gjet kura /pf/images/graemlins/laugh.gif tani do rri vetem qe te bej rremuje /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: SPITALI I FAMSHEM I ALBFORUMIT....

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  /pf/images/graemlins/laugh.gif He mo e hapet perseri pistalin.. /pf/images/graemlins/tipsy.gif
  Une jam ketu per piken 5.nqs eshte free /pf/images/graemlins/lol.gif

  [/ QUOTE ]


  UN e Di qe je Doktoresh jo Farmaciste ...


  Apo ti Ma Ate Mangallin e Nxehte ne u thu Cunave Deshet Pa Condoma ... Bot Qejf 5 MIn Vuani Tani 50 MIn me Mangall t Nxeht ... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. HUMER

  HUMER Primus registratum

  Re: SPITALI I FAMSHEM I ALBFORUMIT....

  o tedo ca o ky mangalli nxehte se nuk e di una
  a mundesh me ma shpejgu?
   
 15. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: SPITALI I FAMSHEM I ALBFORUMIT....

  Po u Smure me Skallo ilaci i Vetem ai o ...
   
 16. shtriga

  shtriga Primus registratum

  Re: SPITALI I FAMSHEM I ALBFORUMIT....

  ku keni humbur more amani spitali eshte ende hapur
   
 17. abs

  abs nuk e di...

  Spitali te Pret!

  Daktaresh /pf/images/graemlins/laugh.gif m ka kap tempratura e futbollit, si me ja ba? /pf/images/graemlins/idea.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: SPITALI I FAMSHEM I ALBFORUMIT....

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  ku keni humbur more amani spitali eshte ende hapur

  [/ QUOTE ]

  Shtriga te paska bo dielli keq me. Hajd se u liru dhe nje vend per ty /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. shtriga

  shtriga Primus registratum

  Re: SPITALI I FAMSHEM I ALBFORUMIT....

  lol Scorpion gjall je ti akoma /pf/images/graemlins/wink.gif
  abstract tek moira per keto temperaturat sa te vi ajo ver nje qese me akull ku te te vi mire ty /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 20. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: SPITALI I FAMSHEM I ALBFORUMIT....

  Keto temperaturat e larta ti shtriga me kane rrit gjendjen hormonale. Keshtu qe spitali s'me bo pune /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe