SPITALI I FAMSHEM I ALBFORUMIT....

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga RAUL, 20 Jun 2004.

 1. RAUL

  RAUL Primus registratum

  SPITALI I FAMSHEM I ALBFORUMIT....

  hey people te albaforumit,ketu mund boni vizitat tuaja personale,ketu do te marrim paisjet me moderrne,doktore me te degjuar dhe nje nga keto do te jete Mr S.berisha... tani mund te aplikojn dhe njerz per pune, orari do te jete me dy turne.paga do te jete £500 ne jave.
  ketu mund te beni keto lloj vizitash:
  1)zemer
  2)grafij
  3)sinet
  4)problemet e shtatzanis.
  5)mund te merrni perservativ
  6)gocat mund te merrni tapat e zakoneve...
  7)problemet e gocave qe nuk vijn dot ne orgazem
  8)problemet e djemve qe shurrohen para kohe. /pf/images/graemlins/wink.gif
  9)mund te merrni aspirina +ilaqe te ndryshme.
  10)pills kundra shtatzanis qe u lejon te boni sex si pas qefit.
  te gjitha sherbimet jon falas...
  MIR SE TE VINI TE SPITALI ALBFORUMI
  ALBFORUMI 24ore NE SHERBIM TE POPULLIT.
  JEMI NE PRITJEN TUAJ. :wave:
   
 2. susana

  susana Primus registratum

  Re: SPITALI I FAMSHEM I ALBFORUMIT....

  hajdeni a antare te af se u hap pune e madhe ketej. RAUL,NDONJE VEND PUNE PER MUA KE??????
  PASTAJ TI NDONJE DHOME PER VETE E KE REZERVUAR,ME SIGURI ATJE TE PAVIONI 5 /pf/images/graemlins/laugh.gif (BEJ SHAKA)
   
 3. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: SPITALI I FAMSHEM I ALBFORUMIT....

  po ata te majasellit kur te paraqiten?
   
 4. RAUL

  RAUL Primus registratum

  Re: SPITALI I FAMSHEM I ALBFORUMIT....

  po kam edhe per ty,por per c'far e don?
  infermjere,doktorresh,pastruse,sekretare /pf/images/graemlins/wink.gif ,apo te sporteli i ilaqeve...
  une isha te spitali nr5 por nuk m'boni mir hiq. /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 5. RAUL

  RAUL Primus registratum

  Re: SPITALI I FAMSHEM I ALBFORUMIT....

  Pyesni sekretaren(fiona)ajo len ditet e takimeve te pacjenteve. /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 6. susana

  susana Primus registratum

  Re: SPITALI I FAMSHEM I ALBFORUMIT....

  JO,JO MUA DO ME JAPESH POSTIN E DOKTORESHES DEGJOVE,C'KE TI SE I NDAJME LEKET BASHKE /pf/images/graemlins/wink.gif
  TI I MAJASELLIT PYET RAULIN,SE AI KA EKSPERIENCE NGA KJO SEMUNDJE /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. Thus_I_spoke...

  Thus_I_spoke... Primus registratum

  Re: SPITALI I FAMSHEM I ALBFORUMIT....

  plako ke licence ti? Ku mendod se jemi ketu ne Mozambik? je ne AF ketu te marrin adminet gjak ne vetull!!!
   
 8. RAUL

  RAUL Primus registratum

  Re: SPITALI I FAMSHEM I ALBFORUMIT....

  mire po ta jap postin qe don...por se mos me vjen ndonjeri dhe me ankohet se pastaj vaj halli me ty,more vesh ti /pf/images/graemlins/wink.gif :smash:

  kurse ti majasellit ti duhet te shkosh t'ja fusesh nje dush ne uje te ftoht,pastaj te perdoresh dhe ca vajagra,pastaj futja tull gjume,ohohoo ne shtat pal qefee dhe mori fund kjo pune ti do bohesh :thumbsup:
   
 9. RAUL

  RAUL Primus registratum

  Re: SPITALI I FAMSHEM I ALBFORUMIT....

  si te kesh paren ke dhe licencen..
  hajde don ndonje vend pune ti,apo ndonje ilac,ate pun boj per keta punet tjera ka kush merret. /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 10. Thus_I_spoke...

  Thus_I_spoke... Primus registratum

  Re: SPITALI I FAMSHEM I ALBFORUMIT....

  Kini nevoje per Obstreter!!!
   
 11. assassino26

  assassino26 Primus registratum

  Re: SPITALI I FAMSHEM I ALBFORUMIT....

  Po per mu me ka nai ven pune...
  Te gjithe vene pune kerkokan,svika njeri me u vizitu /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. mostro

  mostro Putraku

  Re: SPITALI I FAMSHEM I ALBFORUMIT....

  O Raulo a ka nai ven me shit fara lule dielli mer?jo per nai gjo po ik ene shit nai filxhon me fara,se helbete pacientet shtyjne kohen..

  p.s meceftas shit edhe nai pale corape,se spitalit nuk i dihet...
   
 13. Alanis

  Alanis Primus registratum

  Re: SPITALI I FAMSHEM I ALBFORUMIT....

  Nuk ka psikiatri?
   
 14. RAUL

  RAUL Primus registratum

  Re: SPITALI I FAMSHEM I ALBFORUMIT....

  putraku,ka vend pune edhe per ty,por rrogen do ta kesh me te vogel /pf/images/graemlins/tongue.gif

  peshko me ndihmo me pacientet ti. /pf/images/graemlins/wink.gif

  partiot nga se vuan? ketu kemi nga te gjith specilistet e doktorve.

  fiona ku je moj goc? per c'far te paguaj, hajde e ndihmo popullin, :smash: spo shikon si eshte ber rradha. :smash:
   
 15. abs

  abs nuk e di...

  Re: SPITALI I FAMSHEM I ALBFORUMIT....

  Doc m ka lujt nje nerv muskuli, cfare m kshillon /pf/images/graemlins/laugh.gif

  ne pritje :rolleyes: /pf/images/graemlins/laugh.gif

  ------------------------
  Ein Optimist ist ein Mensch,
  der alles halb so schlimm oder doppelt so gut findet.
  Ein Pessimist ist ein Mensch,
  der sich über schlechte Erfahrungen freut,
  weil sie ihm recht geben

  Heinz Ruehmann
   
 16. RAUL

  RAUL Primus registratum

  Re: SPITALI I FAMSHEM I ALBFORUMIT....

  ferkoje me dore para se te acarohet me keq. /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 17. assassino26

  assassino26 Primus registratum

  Re: SPITALI I FAMSHEM I ALBFORUMIT....

  Raulo,po filloj ka puna une...Po ja ferkoj une ate nervin Abstractit.
  P.S.
  Une merrem vetem me pacientet femra,kshuqe rrogen do e kem me te larte se kam veshtiresi /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. abs

  abs nuk e di...

  Re: SPITALI I FAMSHEM I ALBFORUMIT....

  mas shpine s kam si me e ferku me dor mor doc.
  dmth korrizin /pf/images/graemlins/laugh.gif

  un kujtova se po m shkrun naj Physiotherapie, asigja puna jote, s vij ma ktu :mad: :cry: /pf/images/graemlins/laugh.gif


  -----------------------

  Verliere nie den Mut;
  es gibt so wenig
  ehrliche Finder.

  Staf Loots
   
 19. RAUL

  RAUL Primus registratum

  Re: SPITALI I FAMSHEM I ALBFORUMIT....

  good lack plako me punen e re.
  ruaju se mos bon ndonje gabim dhe na ngelin femrat shterpa. /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 20. RAUL

  RAUL Primus registratum

  Re: SPITALI I FAMSHEM I ALBFORUMIT....

  peshku do merret me ty.
   

Shpërndajeni këtë faqe