Massachusetts-tema qe s'do me vdek!!

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga TranofiljA, 1 Jun 2007.

 1. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: HEYYYYYYYYYYYYYYY!

  Midis nesh nuk gjen veç non e bab e ... burr /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/devil.gif
   
 2. mozaiku

  mozaiku Primus registratum

  Re: HEYYYYYYYYYYYYYYY!

  Ok me ok, edhe kunoti bo pune /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/devil.gif
   
 3. TranofiljA

  TranofiljA Primus registratum

  Mass: Po mo?

  <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: Nelka</div><div class="ubbcode-body">Trano nga e kemi kete Salcen me origjine? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif</div></div>

  ..nga Valencia. Ke qen noiher?

  Moze, po kur ke disa bosa? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/eusa_think.gif
   
 4. ameba

  ameba Forumium maestatis

  Re: Mass: Po mo !!!

  Ti moj File xhani me ven e ke ate pytjen po ka ene nje pytje ma te rendesishme /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/tonguee.gif "Si i behet kur je shef i vetes tate?"
   
 5. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: HEYYYYYYYYYYYYYYY!

  <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: Mozaik_i_qelqte</div><div class="ubbcode-body">E pse s'me fole?! Kishe hall se mu derdhte "caji" eeeee.... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/devil.gif </div></div>

  jo me i rash xhamit un, sa me kok sa me dur, po hiç ere. zbulova i aspekt tatin....qeke femer per tu mor per nuse se syt nuk i shkulke na toka /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/devil.gif

  ps: me verte, titulli nen emer qeka kshu, si ti ngrefet nanjonit me i fjal. mu ne Files ma kan bo isoj. File simas teje ça eshte 6000 qe ma qujn loder? Benz? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
   
 6. mozaiku

  mozaiku Primus registratum

  Re: HEYYYYYYYYYYYYYYY!

  Do kete qene tu hec noj buburrec i bukur aty poshte Nazho /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/devil.gif pranaj s'i hiqja syte nga toka /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif

  Po ta kisha dite qe ishte njit krymi jeshil pas xhamit, do e kisha ngrit surratin /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif

  Nejse mo, kur te kalosh here tjeter aty ku pij cajin une, futu mrena, mos ki frike /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif

  Trano mi, lum si ty mi me gjithe ato shefa. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif Te mbajne ne pellembe te dores ma merr mendja /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif Besoj se zihen kush me te qesh i pari ne mjes /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
   
 7. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: HEYYYYYYYYYYYYYYY!

  amon mi ka here tjeter e? ma ngrofe shpirtin per çin zej be. do vij, do te te pij çajin me eks e do te ha ne gurabijen /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/pippiripi.gif
   
 8. TranofiljA

  TranofiljA Primus registratum

  Re: HEYYYYYYYYYYYYYYY!

  yyyyyy, sa poshte paskemi ra!!!
   
 9. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: HEYYYYYYYYYYYYYYY!

  Question is: How do we resurrect?!
  Ke e ka marre malli per shoqnin e vjeter?
  /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif mu, muve, shum, shumeee
   
 10. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: HEYYYYYYYYYYYYYYY!

  duke bere secili hapin e pare.
  Te bukura shkrimet andej lart. Te tuat?
   
 11. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: HEYYYYYYYYYYYYYYY!

  Se besoj,po jam dakort qe ishin te bukura.

  Cdo beni sot,keni ndonje plan?
   
 12. VoGeLuShI

  VoGeLuShI Primus registratum

  Re: HEYYYYYYYYYYYYYYY!

  mua 2008-a do me gjeje ne krye te detyres duke i sherbyer popullit alkoldashes /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif

  po ty???
   
 13. albanianchica

  albanianchica Primus registratum

  Re: HEYYYYYYYYYYYYYYY!

  Po i ke ber ato fotografit vete, je shume i mire per te fotografuar
   
 14. ameba

  ameba Forumium maestatis

  Mass-at 2008!

  <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: z'du</div><div class="ubbcode-body">yyyyyy, sa poshte paskemi ra!!! </div></div>

  Mos u anko kot ti njehere se vete e ke braktis temen si femija jetim... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/tonguee.gif

  Sa per ju te tjeret qe jeni e keni pas qene neper Mass (bashke me mua!) turp tju vije qe nuk ja keni var ma ksaj teme /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smash.gif
   
 15. ameba

  ameba Forumium maestatis

  Re: Mass-at 2008!

  E kush te kendoje MOOOOOO Lara?!

  Te gjithe ketu i paskan zene hallet Mooooooo, mo /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/tonguee.gif
   
 16. Mekatari

  Mekatari Primus registratum

  Re: Mass-at 2008!

  heheheheh tani sa e gjeta kete temen e Mass qe s do me vdek.. po si duket paska merdhif me te tera. Dhe te mendosh se une sapo jam transferu knejna nga kjo lagjia...shume bore e shume ftohte paska ne keto rreshta o miq.
  Dhe une jam dhe pa pu e e kam kohe bool per ta pa me sy te bukur e kritik kete temen /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/eusa_pray.gifper juve ene i them vetes c paskam bo /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/emot-doh.gif
   
 17. SoLdIeR_^oF^_fOrTuNe

  SoLdIeR_^oF^_fOrTuNe Forumium praecox

  Re: Massachusetts-EDITED!

  Se kam kuptu naj here kte temen?Ma Shpjegoni pak LolZ :p
   
 18. TranofiljA

  TranofiljA Primus registratum

  Re: Massachusetts-EDITED!

  Yyyy, ktu akoma. Kush ka ngel verdalle?

  /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
   
 19. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: Massachusetts-EDITED!

  Shhyyyyyyyyqyr qe erdhe, kam 14 muaj qe pres te vije njeri te bej nje dore muhabet...

  Po u rrite e su poqe moj goce...
  S'i le qe s'i le kto gjona.


  Ej sic te kam thone, vrej rrugen, as majtas - as djthtas /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif
   
 20. TranofiljA

  TranofiljA Primus registratum

  Re: Massachusetts-EDITED!

  14 muaj e? Paske pas kohe me bo nje femi e me nis te dytin /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif

  i ke palu teshat?
   

Shpërndajeni këtë faqe