Massachusetts-tema qe s'do me vdek!!

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga TranofiljA, 1 Jun 2007.

 1. TranofiljA

  TranofiljA Primus registratum

  Massachusetts-tema qe s'do me vdek!!

  ...ose me mire qe nuk e lejm me vdek! /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif

  Moti /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif

  [​IMG]


  Gjithashtu dy lajmerime: Usteri (lagjia Blendit) do beje nje festival te madh shqiptar te shtunen dhe te djelen. Ndoshta Blendi sjell ndonje afishe /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif

  Une do e kaloj kufirin per te shkuar ketu

  [​IMG]


  ....edhe hajdeni ndonjehere per vizite.
   
 2. Qerratai

  Qerratai Primus registratum

  Re: Massachusetts-tema qe s'do me vdek!!

  E gezofshim!

  Befshi qejf andeja /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
   
 3. TranofiljA

  TranofiljA Primus registratum

  Re: Massachusetts-tema qe s'do me vdek!!

  Do bejme qef vec e vec ket here me duket /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif

  Ti si ja bere per t'na ardh per vizite? Vetem na thuaj daten se do i mbledh te gjithe ke bahçja ime...me aheng, raki dhe majsh /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
   
 4. TranofiljA

  TranofiljA Primus registratum

  Re: Massachusetts-tema qe s'do me vdek!!

  Kalamoja, u pashe ne pasyqre dhe pashe thinjen e pare...(ok ok, te treten /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/eusa_doh.gif)....I need a drink!!!! /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/bier.gif
   
 5. Qerratai

  Qerratai Primus registratum

  Re: Massachusetts-tema qe s'do me vdek!!

  Mos u merzit se mua me kane dale ca fije qe para dy vjetesh /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif

  Une u stresova keq fare... dhe me dolen ca te tjera. Kshq hoqa dore nga mendimet ne lidhje me thinjat.


  Une nuk kam bere ende asgje, por besoj do prenotoj takimin ne ambasade qe brenda 15 diteshit te pare te qershorit :).

  Mbase me kap korriku andej... do ishte mrekullueshem.
   
 6. TranofiljA

  TranofiljA Primus registratum

  Re: Massachusetts-tema qe s'do me vdek!!

  Careful what you wish for, thone kta meriqent knej....se ketu korriku te mbyt. Vape, lageshti....dhe prape uji akull!!! /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif

  Thinjat e para tek meshkujt me pelqejne, nuk e di...me duket sikur falsin per histori te shumta. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif

  Dmth me t'ra noi mashkull perballe ne tren, me disa thinja, i bie si t'kesh lexu noi liber.
   
 7. Qerratai

  Qerratai Primus registratum

  Re: Massachusetts-tema qe s'do me vdek!!

  Po me "t'ra" me noi ven tjeter ?
   
 8. ameba

  ameba Forumium maestatis

  Re: Massachusetts-tema qe s'do me vdek!!

  <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: TranofiljA</div><div class="ubbcode-body">Kalamoja, u pashe ne pasyqre dhe pashe thinjen e pare...(ok ok, te treten /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/eusa_doh.gif)....I need a drink!!!! /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/bier.gif </div></div>

  Nuk jane shenja te mira keto File, se me thinjat vijne edhe pasoja te tjera yll /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/booki.gif e ke parasysh vete ti si thone knej nga anet tona Plakut nigjoi llafen, jo ...... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/pippiripi.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif

  P.S: Mos gjuj mi /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/eusa_pray.gif
   
 9. TranofiljA

  TranofiljA Primus registratum

  Re: Massachusetts-tema qe s'do me vdek!!

  <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: mAsTeRmInD</div><div class="ubbcode-body">Po me "t'ra" me noi ven tjeter ? </div></div>

  /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif

  ....thjeshte ndryshon pozicionin e leximit te librit.
   
 10. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: Massachusetts-tema qe s'do me vdek!!

  ja ta gzoni uren e re. nuk desha me hum rastin me shkrujt ke faqja pare ksaj rradhe. ishalla s'po del postimi ke faqja 2 btw /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif

  god save the queen!
   
 11. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: Massachusetts-tema qe s'do me vdek!!

  I bera detyrat Trano. Meqe hape ket une mbylla at tjetren... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
   
 12. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: Massachusetts-tema qe s'do me vdek!!

  qao. jam duke kerkuar ca filma te viteve te fundit (10 viteve te fundit pak a shume) qe pasqyrojne realitetin shqiptar po nuk me vjen ne mend asnje titull he per he. kjo vjen dhe nga mosshikimi i kinemase shqiptare per vite me rradhe.

  per çdo titull mund te kerkoni diçka nga une /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wink.gif
   
 13. TranofiljA

  TranofiljA Primus registratum

  Re: Massachusetts-tema qe s'do me vdek!!

  As une nuk kam pare gje, por kam degjuar nje titull me vinin Zero. Per me shume s'e kam idene. Ndoshta Mosti t'tregon se ai sikur eshte "updated" me kto gjona.

  Per ca te duhet? Kujt do me i prish menjen? :p
   
 14. ameba

  ameba Forumium maestatis

  Re: Massachusetts-tema qe s'do me vdek!!

  Ckemi o Piplla te mire te kesaj teme?

  A keni more vesh ndonje thashethem kur po na vjen vera zyretare /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/tonguee.gif
   
 15. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: Massachusetts-tema qe s'do me vdek!!

  viti Zero? uhmm tashi sikur me kujtohet diçka e tille dhe mua. 1 m'dor. te paça. po organizohet nji si tip takimi kultural e nder te tjera po mendonim te ishte mire nje film mbi realitetin e viteve te fundit. zyrtarisht eshte gjo serjoze, po ke zerat e shpenzimeve hyn dhe koktejli /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wink.gif

  qao filja ,qao kon'ja qao blendi si jo kom?
   
 16. TranofiljA

  TranofiljA Primus registratum

  Re: Massachusetts-tema qe s'do me vdek!!

  Nuk e shef si na eshte bere qielli mo???? Na mbyti shivi /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif

  Nga une asgje e re. Ket fundjave i kam fut nje t'kercyme qe m'duket se kam ra nja ca kile nga pesha /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
   
 17. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: Massachusetts-tema qe s'do me vdek!!

  po menoja ça kenge ka qene ne sfond: dy munsi gjeta, ose ka qene kenge nga ato me motiv "erdhi pranvera, ti qepemi malit ta bejme me pjellor se fusha" ose lahute se ato jane kenge 2 orshe /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/pippiripi.gif
   
 18. ameba

  ameba Forumium maestatis

  Re: Massachusetts-tema qe s'do me vdek!!

  Nazho pervec atij filmit qe ka bo ai taljoni para ca viteve qe tregon historine e eksodit do te te sygjeroja edhe Sajmir e tregojne si film goxha te arrire dhe te pritur mire ne Itali megjithese shqiptaret jane tutore e mafjoze /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/shrug.gif

  File lum si ti qe bie nga pesha me nje te dredhme beli mi, se knej ka ne duhen 17 dasma per te rene nja 200 gram /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif
   
 19. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: Massachusetts-tema qe s'do me vdek!!

  i kerkova ne internet te dy titujt dhe gjeta ca info. rrofshi. mund te vini te kjo gjeja qe po organizojm pa probleme fare. mjafto te thoni emrin tim :p
   
 20. ameba

  ameba Forumium maestatis

  Re: Massachusetts-tema qe s'do me vdek!!

  Ku me e thone emrin tat ne mer /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/eek.gif n'ambasade Taljone eeee /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/tonguee.gif

  Na e dashke te miren Nazho, ja ja mu sma mban per vete se rrezik ne vend te vizes me japin gjithe gjobat e autobuzave urbane qe ke ne emer tat /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/pippiripi.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe