Massachusetts - Tema e Tetorit te 2006

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga Blendi, 19 Oct 2006.

 1. ameba

  ameba Forumium maestatis

  Re: Massachusetts - Tema e Tetorit te 2006

  Pershendetje File /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wave.gif

  Meqe hape muhabet plazhi po shes icik mend /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/tonguee.gif une e fillova sezonin per vete /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/pippiripi.gif me te njejtin kostum qe kisha vjet /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif
   
 2. AnaBlue

  AnaBlue Forumium maestatis

  Re: Massachusetts - Tema e Tetorit te 2006

  Me te njejtat rroba banje qe kishe vjet? Iiiii... nuk vij me ty atehere! Shko vete! :p
   
 3. ameba

  ameba Forumium maestatis

  Re: Massachusetts - Tema e Tetorit te 2006

  Hahahahahahahahaha /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif

  E mi mire mos hajde /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/pippiripi.gif
   
 4. Vals

  Vals Primus registratum

 5. Caldera

  Caldera Primus registratum

  Re: Massachusetts - Tema e Tetorit te 2006

  wow ... e kisha harruar fare pamjen e atehershme.
  Fundet e femrave me kujtojne kushurirat qe ishin ne universitet athere dhe mua me dukeshin kush e di ckishin veshur .... dhe thoja edhe une kshu do vesh kur te rritem /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif
   
 6. Vals

  Vals Primus registratum

  Re: Massachusetts - Tema e Tetorit te 2006

  Po rrobat e zborit dhe lulet prej letre te 1 majit?
   
 7. Rrapatushja

  Rrapatushja Nelk@

  Re: Massachusetts - Tema e Tetorit te 2006

  Do visheshe me funde qe e kane belin tek cicat? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif


  Valsi /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wave.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif
   
 8. Caldera

  Caldera Primus registratum

  Re: Massachusetts - Tema e Tetorit te 2006

  pse mi te pelqejne me shume robat e zborit? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif Pastaj cicat te ishin te bukura kush po shikonte fundin /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif
   
 9. TranofiljA

  TranofiljA Primus registratum

  Re: Massachusetts - Tema e Tetorit te 2006

  <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: Nelka</div><div class="ubbcode-body">Do visheshe me funde qe e kane belin tek cicat? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif</div></div>

  perkthimi: = empire waist /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif

  ku do ma japesh akulloren shoku Sander? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
   
 10. Rrapatushja

  Rrapatushja Nelk@

  Re: Massachusetts - Tema e Tetorit te 2006

  Aqua me pelqente moda ne kohe te halles sime. Fustane mini, te ngushta tek beli, me menge xhapone dhe floke te gufuara. Sa here shikoja fotot e halles (fund 60??) me peshtirosej akoma dhe me shume moda e fund viteve 80 /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
   
 11. Rrapatushja

  Rrapatushja Nelk@

  Re: Massachusetts - Tema e Tetorit te 2006

  <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: TranofiljA</div><div class="ubbcode-body"><div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: Nelka</div><div class="ubbcode-body">Do visheshe me funde qe e kane belin tek cicat? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif</div></div>

  perkthimi: = empire waist /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif

  ku do ma japesh akulloren shoku Sander? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif </div></div>

  Do te te coja ketu...

  [​IMG]


  ...por e ke larg zotrote. Ka akullore tek stoli yt? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/rolleyes.gif
   
 12. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: Massachusetts - Tema e Tetorit te 2006

  Ato fustanet qe e kane belin aq lart nuk jane te kqia, duhet te mesohet syri...po robi mesohet me te gjitha.

  Kushe do vi tek festivali Shqiptar ne Worcester kete fundjave?
   
 13. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: Massachusetts - Tema e Tetorit te 2006

  Y PLAZH?!
   
 14. TranofiljA

  TranofiljA Primus registratum

  Re: Massachusetts - Tema e Tetorit te 2006

  Nelka do vije....se une do jem ne Waterbury, CT per t'hedh nja dy valle /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif

  Nigjova qe ket vit keni marre orkester Blendi /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
   
 15. Rrapatushja

  Rrapatushja Nelk@

  Re: Massachusetts - Tema e Tetorit te 2006

  Nuk flas per "empire waist" Blendi, flas per kete katrahuren me poshte /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/pippiripi.gif

  [​IMG]
   
 16. Rrapatushja

  Rrapatushja Nelk@

  Re: Massachusetts - Tema e Tetorit te 2006

  Kur eshte festivusi njehere? Te diele? Une te shtune do jem sailing andej lart nga Gloucester /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wub.gif
   
 17. Vals

  Vals Primus registratum

  Re: Massachusetts - Tema e Tetorit te 2006

  Pu-pu floket, le dhemebt pastaj...nji po nji jo. Po beja llogarite se kukam qene ate vit dhe me siguri do kem qene me lule parakalim me dhune.

  Nelka, edhe une ato fustanet e shkurtra me menge zhapone i kam qejf. Mami im ka pasur ca te tille qe i ruante me nje pale sandale te bardha lustrafin edhe canten po te bardhe. Floket i rrinin shume bukur te gufuara gjithashtu.

  Po ku ke humbur moj cupe? Me bej nje email tek puna qe te shifemi se "punojme te dyja ne nje godine po rrale shihemi shume rralle."
   
 18. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: Massachusetts - Tema e Tetorit te 2006

  Aha, per Sail ne Gloucester do kisha ikur dhe une, festivali eshte te shutnen dhe te dielen..jeni te mirpritur. Do dale me bukur se kurre kete vit.
   
 19. Rrapatushja

  Rrapatushja Nelk@

  Re: Massachusetts - Tema e Tetorit te 2006

  Vals nuk jemi me bashke ne nje godine /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/eusa_doh.gif

  Vetem per happy hour mund te me takosh tani, po te dha leje bebi Z. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/pippiripi.gif
   
 20. TranofiljA

  TranofiljA Primus registratum

  Re: Massachusetts - Tema e Tetorit te 2006

  <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: Blendi</div><div class="ubbcode-body"> Do dale me bukur se kurre kete vit. </div></div>

  Cfare ka te vecante ky vit? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe