Massachusetts - Tema e Tetorit te 2006

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga Blendi, 19 Oct 2006.

1. ameba

ameba Forumium maestatis

Re: Massachusetts - Tema e Tetorit te 2006

Pershendetje File /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wave.gif

Meqe hape muhabet plazhi po shes icik mend /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/tonguee.gif une e fillova sezonin per vete /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/pippiripi.gif me te njejtin kostum qe kisha vjet /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif

2. AnaBlue

AnaBlue Forumium maestatis

Me te njejtat rroba banje qe kishe vjet? Iiiii... nuk vij me ty atehere! Shko vete! :p

3. ameba

ameba Forumium maestatis

Hahahahahahahahaha /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif

E mi mire mos hajde /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/pippiripi.gif

4. Vals

Vals Primus registratum

5. Caldera

Caldera Primus registratum

wow ... e kisha harruar fare pamjen e atehershme.
    Fundet e femrave me kujtojne kushurirat qe ishin ne universitet athere dhe mua me dukeshin kush e di ckishin veshur .... dhe thoja edhe une kshu do vesh kur te rritem /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif

6. Vals

Vals Primus registratum

Po rrobat e zborit dhe lulet prej letre te 1 majit?

7. Rrapatushja

Rrapatushja Nelk@

Do visheshe me funde qe e kane belin tek cicat? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif

Valsi /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wave.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif

8. Caldera

Caldera Primus registratum

pse mi te pelqejne me shume robat e zborit? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif Pastaj cicat te ishin te bukura kush po shikonte fundin /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif

9. TranofiljA

TranofiljA Primus registratum

<div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: Nelka</div><div class="ubbcode-body">Do visheshe me funde qe e kane belin tek cicat? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif</div></div>

perkthimi: = empire waist /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif

ku do ma japesh akulloren shoku Sander? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif

10. Rrapatushja

Rrapatushja Nelk@

Aqua me pelqente moda ne kohe te halles sime. Fustane mini, te ngushta tek beli, me menge xhapone dhe floke te gufuara. Sa here shikoja fotot e halles (fund 60??) me peshtirosej akoma dhe me shume moda e fund viteve 80 /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif

11. Rrapatushja

Rrapatushja Nelk@

<div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: TranofiljA</div><div class="ubbcode-body"><div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: Nelka</div><div class="ubbcode-body">Do visheshe me funde qe e kane belin tek cicat? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif</div></div>

perkthimi: = empire waist /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif

ku do ma japesh akulloren shoku Sander? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif </div></div>

Do te te coja ketu...

...por e ke larg zotrote. Ka akullore tek stoli yt? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/rolleyes.gif

12. Blendi

Blendi Primus registratum

Ato fustanet qe e kane belin aq lart nuk jane te kqia, duhet te mesohet syri...po robi mesohet me te gjitha.

Kushe do vi tek festivali Shqiptar ne Worcester kete fundjave?

13. Blendi

Y PLAZH?!

14. TranofiljA

Nelka do vije....se une do jem ne Waterbury, CT per t'hedh nja dy valle /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif

Nigjova qe ket vit keni marre orkester Blendi /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif

15. Rrapatushja

Rrapatushja Nelk@

Nuk flas per "empire waist" Blendi, flas per kete katrahuren me poshte /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/pippiripi.gif

16. Rrapatushja

Rrapatushja Nelk@

Kur eshte festivusi njehere? Te diele? Une te shtune do jem sailing andej lart nga Gloucester /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wub.gif

17. Vals

Vals Primus registratum

Pu-pu floket, le dhemebt pastaj...nji po nji jo. Po beja llogarite se kukam qene ate vit dhe me siguri do kem qene me lule parakalim me dhune.

Nelka, edhe une ato fustanet e shkurtra me menge zhapone i kam qejf. Mami im ka pasur ca te tille qe i ruante me nje pale sandale te bardha lustrafin edhe canten po te bardhe. Floket i rrinin shume bukur te gufuara gjithashtu.

Po ku ke humbur moj cupe? Me bej nje email tek puna qe te shifemi se "punojme te dyja ne nje godine po rrale shihemi shume rralle."

18. Blendi

Aha, per Sail ne Gloucester do kisha ikur dhe une, festivali eshte te shutnen dhe te dielen..jeni te mirpritur. Do dale me bukur se kurre kete vit.

19. Rrapatushja

Rrapatushja Nelk@

Vals nuk jemi me bashke ne nje godine /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/eusa_doh.gif

Vetem per happy hour mund te me takosh tani, po te dha leje bebi Z. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/pippiripi.gif

20. TranofiljA

<div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: Blendi</div><div class="ubbcode-body"> Do dale me bukur se kurre kete vit. </div></div>

Cfare ka te vecante ky vit? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif

Shpërndajeni këtë faqe