Massachusetts - Tema e Tetorit te 2006

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga Blendi, 19 Oct 2006.

 1. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Massachusetts - Tema e Tetorit te 2006

  per te distaten here...mirseerdhet grupi me Rezistent! ne AF.
  /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
  /pf/images/graemlins/kiss.gif

  Sipas tradites, ja dhe moti sot ne Mass.
  [​IMG]
   
 2. Dolores

  Dolores Primus registratum

  Re: Massachusetts - Tema e Tetorit te 2006

  Ooo sapo flisja per floke /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. ameba

  ameba Forumium maestatis

  Re: Massachusetts - Tema e Tetorit te 2006

  /pf/images/graemlins/kiss.gif Temes
   
 4. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: Massachusetts - Tema e Tetorit te 2006

  Ta hapim me diell kete teme /pf/images/graemlins/smile.gif
  [​IMG]
   
 5. cacol

  cacol Forumium maestatis

  Re: Massachusetts - Tema e Tetorit te 2006

  E gezofshim e i pafshim Hajrin... 3 Salaj qe ne faqen e pare /pf/images/graemlins/thumbsup.gif
   
 6. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: Massachusetts - Tema e Tetorit te 2006

  e pash ate modelin e cmendur qe kishe vene atje, edhe mua me pelqen. Mua me akuzoi nje shok se me pelqejne vajzat me floke te shkurtra.
  "Jo" u hodha une, nuk eshte e vertete.
  Por kur beme llogarite rezulton se ka nje fare te drejte.
   
 7. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: Massachusetts - Tema e Tetorit te 2006

  Iii une se pashe modelin e Dolo-s .Ku ta shoh?
   
 8. Dolores

  Dolores Primus registratum

  Re: Massachusetts - Tema e Tetorit te 2006

  Duhet me vertet te kesh strong face per floke te shkurtra......mua s me rrine gje po i adhuroj floket e shkurtra nga larg
   
 9. ameba

  ameba Forumium maestatis

  Re: Massachusetts - Tema e Tetorit te 2006

  Une per vete ate model flokesh qe thote Dolores gjithmone e kam quajtur "Rrezik nga tensioni i larte" /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 10. TranofiljA

  TranofiljA Primus registratum

  Re: Massachusetts - Tema e Tetorit te 2006

  xhom fare qenka moti, po kujt i duhet kur je brenda ne zyre /pf/images/graemlins/smash.gif

  Sot po lexoja ne gazete qe ne shume shkolla fillore edhe kopshte do ndalohej e luajtura ngriva-shkriva, e ka kush e ka dhe lojra te tjera te tilla. Rrezik do i japin ndonje ekuacion per te zgjidhur nderas secili ulet me ndonje lisharse duke mbajtur distancen e duhur nga femijet e tjere. Nuk jane mire keta!
   
 11. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: Massachusetts - Tema e Tetorit te 2006

  Ke te drejte Dole.
  Kujt i pelqejne cunat me floke te gjata?
  asnjones shpresoj /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 12. TranofiljA

  TranofiljA Primus registratum

  Re: Massachusetts - Tema e Tetorit te 2006

  mua me pelqejene disa...jo te gjithe. Zakonisht i preferoj me koke t'rrujtme/te prera shume shkurt, ose te gjata dhe te mbajtura mire.
   
 13. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: Massachusetts - Tema e Tetorit te 2006

  te preme shume shkurt ma ke thene dhe me perpara. prandaj nisi te me behej e pasmja e kokes gjak nga clipper-at e Domenikut. Ky osht ai robi qe m'bo fade. Ky dhe njona vetem.
   
 14. cacol

  cacol Forumium maestatis

  Re: Massachusetts - Rilindja

  /me merr briskun...
   
 15. ameba

  ameba Forumium maestatis

  Re: Massachusetts - Rilindja

  Mosto ule mer ate se ta mush shejtoni /pf/images/graemlins/tonguee.gif

  P.S: Pse filloi me ba prap xhibla AF /pf/images/graemlins/smash.gif /pf/images/graemlins/madie.gif
   
 16. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: Massachusetts - Rilindja

  qashtu kusho, rruju, femrat nuk dun qime

  ....vazhdoje vete ate fjaline po deshe, vec mos e tepro /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 17. TranofiljA

  TranofiljA Primus registratum

  Re: Massachusetts - Rilindja

  Burberry ka bere nje parfum per femije, nga linja "Touch":

  Baby Touch

  [​IMG]
   
 18. teab

  teab Primus registratum

  Re: Massachusetts - Rilindja

  Mu sme pelqejne floket e gjata dhe kacurrela ke cunat..por kam pa njonin qe i kishte edhe te gjata edhe si tip kacurralesh dhe ishte o nene o nene.. /pf/images/graemlins/devil.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

  atij s'do i thoja kurre jo.. /pf/images/graemlins/lol.gifapo s'ishte edhe arkitekt (arkitekturen e kam profesionin e preferuar) /pf/images/graemlins/wub.gif
   
 19. ameba

  ameba Forumium maestatis

  Re: Massachusetts - Rilindja

  Trano po ben listen e gjerave qe do per ditelindje /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 20. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: Massachusetts - Rilindja

  Mua floket e gjata sme pelqejne,cunat i kam qejf te rruar,te paster me flok te shkurtra.Jane te rralle ata qe i mbajne mire floket e gjata dhe ju kane lezet.

  Me ka kap nje krize teshtimash tani me keputi fare.Sot rrezik sdal fare.ufffffffffffffffffff
   

Shpërndajeni këtë faqe