Kete apo Ate...???

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga Scorpion, 15 Dec 2006.

 1. Artin

  Artin Papirus rex

  Të japësh.

  Bakër apo alumin?
   
 2. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Alumin dhe pse kot e zgjodha

  Diell/shi?
   
 3. Artin

  Artin Papirus rex

  (Aluminin zgjedh edhe unë, se është më i lehtë, edhe pse thuhet që bakri është kushëriri i parë i floririt).

  Shi.

  Veturë/motoçikletë?
   
 4. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Nuk jam fan e asnje prej te dyjave,por do zgjedh motocikleten,me duket me e terheqshme nje shetitje me te se sa me makine.
  Megjithese une kur vjen puna per nje shetitje preferoj kembet :)

  Roze/zeze?
   
 5. Artin

  Artin Papirus rex

  Rozë

  Të duash apo të të duan?
   
 6. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

  Te dua.

  pranvere apo vjeshte?
   
 7. Artin

  Artin Papirus rex

  Pranverë.

  Violinë apo violë?
   
 8. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Vjeshte

  Liber/Tv?
   
 9. Amos

  Amos Primus registratum

  padiskutim asnjonin, preferoj telefonin :p
   
 10. Jetmiraaa

  Jetmiraaa Primus registratum

  Tv....

  Tik/tok apo instagramin?
   

Shpërndajeni këtë faqe