Kete apo Ate...???

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga Scorpion, 15 Dec 2006.

 1. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Sport.

  Ditën apo natën ?
   
 2. Artin

  Artin Papirus rex

  Dikur kam pas pelqye naten, po tash m'pelqen ma shume dita.

  Cilat gjana ju gezojn ne jete?
   
 3. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Atëherë, këtë pyetje mund të bësh tek tema << pyetje/përgjigjjje.
  Këtu duhet një apo në mes :)

  Të duash apo të të duan ?
   
 4. Artin

  Artin Papirus rex

  Ke te drejt, e ngatrrova lojen.
  Te te duan asht ma mire. Kur do dhe nuk te plotsohet ajo qe do, nuk ndihesh mire.

  Per shoqni, ne nji moshe me ty apo ma te vjeter se ty?
   
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  me te gjitha moshat.
  realizmin apo optimizmin?
   
 6. Artin

  Artin Papirus rex

  realizmin

  çajin apo kafen?
   
 7. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  cfare te kesh te ky ibriku, me hidh nje filxhan se po me pihet :) (kafen, por me shume pak pike diference nga caji)
  me ngjyra apo bardhe e zi?
   
 8. Artin

  Artin Papirus rex

  Me ngjyra...

  Laptop apo desktop?
   
 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  laptop
  bore apo shi?
   
 10. Artin

  Artin Papirus rex

  Borë
  Vajza të gjata apo të shkurtra?
   
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  te jene si te jene :) (por meqe jam i gjate... Sado qe te shkurtrat me intrigojne)
  te skuqurat apo te pjekurat?
   
 12. Artin

  Artin Papirus rex

  Të pjekurat.

  Motor apo biçikletë?
   
 13. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  motor
  uje frigoriferi apo uje temperature ambienti?
   
 14. Moonlight85

  Moonlight85 Forumium maestatis

  Uje temp ambienti.

  Nëse keni pasur për të humbur një nga shqisat tuaja. Cila do të jetë ajo?
   
 15. Artin

  Artin Papirus rex

  Duhen vënë dy mundësi dhe një "apo" në mes, që të jemi në rregull me temën...

  Qajin e pini me qumësht apo me sheqer?
   
 16. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Me sheqer
  Moll te kuqe apo jeshile?
   
 17. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Jeshile.

  Ditën apo natën ?
   
 18. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

 19. Artin

  Artin Papirus rex

  Ku eshte pyetja?

  Pyetje apo pergjigje?
   
 20. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Përgjigjje.

  Kërcimin apo vrapin ?
   

Shpërndajeni këtë faqe