i THASH .. e me THA ..

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga StepbyAlbania, 7 Jan 2005.

 1. besim231071

  besim231071 Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  Kurse une do ti thoja:prit radhen se nuk i dihet.
   
 2. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: i THASH .. e me THA ..

  i thashe : Do me harroje?
  me tha : Asnjehere.
  i thashe : Me do ?
  me tha : Ndonjehere mendoj se Po.
   
 3. besim231071

  besim231071 Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  I thashe;Vetem po nuk te zura tek per tek ne korridoret
  e forumit,se do e shohesh ç'do heqesh!

  Me tha:po une ate po pres ,te heq paksa se na mbyti monotonia.

  Nuk thash me asnje fjale,por u hodha ne veprim.
   
 4. true confidental

  true confidental Forumium maestatis

  Re: i THASH .. e me THA ..

  Me........
  He........
  Me........
  He........
  Me........
  He........
  The whole conversation was too hot to be disclosed here /pf/images/graemlins/tipsy.gif
   
 5. Oltion Rrumbullaku

  Oltion Rrumbullaku Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  Ska biseda me gjoja. thuaji te gjitha sado hot te jene...
  Disclose as much as u can...
   
 6. ere

  ere Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  ca t'ju thoj pretty juve?
   
 7. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: i THASH .. e me THA ..

  Po spate gje per te thene Preety ,thuaj asgje /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. Oltion Rrumbullaku

  Oltion Rrumbullaku Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  Prity, sna tha gje...
  Lips, i tha, thuaj asgje...
  Une u thashe, po ja fusni kot
   
 9. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: i THASH .. e me THA ..

  i thashe : Une mendoj qe ti dashuron akoma "ate"
  me tha : Kjo eshte ajo qe mendon ti per te justifikuar veten tende
  i thashe : Kjo eshte ajo qe kuptoj te ty..me mua sje sjelle kur si me te...
  me tha : Ti vazhdon te jesh xheloze,per hicgje.
   
 10. abs

  abs nuk e di...

  Re: i THASH .. e me THA ..

  ai: ta kam ndier mungesen
  ajo: me ndodh dhe mu nganjehere
  ai: te uroj gjithe lumturine e botes
  ajo: gjithashtu!
   
 11. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: i THASH .. e me THA ..

  i thashe : po iki
  me tha : tung
  i thashe vetem kaq???
  me tha: me sill noj gjo kur te kthehesh

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: i THASH .. e me THA ..

  I thashe:Do shifemi kete fundjave?
  Me tha: Me siguri
  I thashe: Me telefono te enjten qe mos te bej plane te tjera
  Me tha: Kete fund jave do ikim ne Turqi!!!
  I thashe: Ik pirdhu vete ne Turqi une du te iki ne kinema dhe ne restorant brenda qytetit tim!!!
  Me tha : ok po iki me ndonje tjeter
  /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  I Thashe Si je ME THa KEq...

  I THashe PI i GOte me THa kam pi shishen...

  I THashe Futja Vrapit m THa m Merren MEnd...

  Masnej si thash mo gjo ...
   
 14. Oltion Rrumbullaku

  Oltion Rrumbullaku Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  I tashe kam bo gati nji artikull per ngjarjen X
  Me tha po kryeredaktori do per ngjarjen Y
  Ouucccc
  I thashe (pas 2oresh) na merr per ngjarjen Y
  Me tha - Shume mire, do jete kryeartikull ne faqe te pare
   
 15. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: i THASH .. e me THA ..

  I thashe: Ka ndonje problem?
  Me tha: Ti je e çmendur
  I thashe: E di
  Me tha: Si e di? Pse s'me ke thene me perpara?
  I thashe: Kujtova se e kishe vene re vete
   
 16. ^Res-Cogitans^

  ^Res-Cogitans^ Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  Mendova KAOS , i thash "heshtjen".

  Mendoj** m'tha "ndalo dhe vendos!"

  i thash : m'le rehat.
  m'tha : (m'hodhi tymin)-Jo!

  ...zbrita nga maq'na n'semafor t'kuq. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 17. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: i THASH .. e me THA ..

  I thashe : S'ke faj jo,keshtu e doni ju te gjithe!
  Me tha : Une skam cfare flas ,derisa i bej te tjeret te me urrejne me ato qe them
  I thashe : Duhet ta kuptosh pse te urreva
  Me tha : S'kam cfare kuptoj kur ste shoh ne sy kur mi thua.
   
 18. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: i THASH .. e me THA ..

  me tha : Pse qendron akoma e lidhur me te?
  i thashe : Sepse skam gjetur nje me te mire se Ai.
  me tha : Po nese e gjen?
  i thashe : Do kerkoj akoma nje tjeter me te mire se AI.
   
 19. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  I Thash MIrmjes

  M Tha ik Pilu
  I THshe U ashu me Nder dhe Lavdi

  m Tha TI i ke kto...
  I Thashe Futja Vrapit

  m Tha jom KAmpione...

  I Thashe u Lodha tu t Thon..

  M Tha ska gjo kom durim...
   
 20. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: i THASH .. e me THA ..

  i thashe: s'je bere gati akoma?
  me tha: keshtu si me je vesh ti zor se behem gati.
  i thashe: ohuu shpejt se do filloje koncerti, do behemi vone
  me tha:Me perpara me pelqen te bej koncert me ty ne krevat.
  s'pata kohe me i thene asgje....
  /pf/images/graemlins/grin.gif /pf/images/graemlins/grin.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe