i THASH .. e me THA ..

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga StepbyAlbania, 7 Jan 2005.

 1. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  I thash jepe .. , s'ma dha :D
   
  joetisti_ and Balahk like this.
 2. Balahk

  Balahk Locus omnem

  I thash,ma jep..........
  me thaa,eshte e jotja ;):p
   
 3. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  I thashe te verteten, dhe me falenderoi ...
   
  Dreamer likes this.
 4. Fix

  Fix ExceLlenCe

  E Falenderova, mtha sasht nevoja per ty bejm perjashtime..
   
  Dreamer likes this.
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  me tha: po shkelqejne yjet
  i thashe: paskan marre flake.
   
  Dreamer and Balahk like this.
 6. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  I thash: si tjete veni bohet kuvendi
  Me tha: Fol shqip e se je shqiptar :D
   
  joetisti_ and -Zana- like this.
 7. Sahit Rexhepi Keca

  Sahit Rexhepi Keca Valoris scriptorum

  i thash,me tha
  mka than,kami than
  pse si thash,pse nuk me tha
  kur i thash,sum tha
   
  joetisti_ likes this.
 8. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  i thashe, hapi
  me tha, sa?
   
  Solaris likes this.
 9. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  I thash, Debil.
  Me tha, e di.:confused:
   
  joetisti_ likes this.
 10. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  e di qe ti e di, po ti e di qe une se di?
   
  joetisti_ likes this.
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  i thashe: te pelqeu
  me tha: s'e kisha mendjen, hajde e bejme prape.
   
  Balahk likes this.
 12. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Burri zbuloi NGJYRAT dhe krijoi PIKTUREN Gruaja zbuloi PIKTUREN dhe krijoi makjazhin

  Burri zbuloi FJALET dhe krijoi BISEDEN Gruaja zbuloi BISEDEN dhe krijoj THASHETHEMET

  Burri zbuloi BOTEN dhe krijoi USHQIMIN Gruaja zbuloi USHQIMIN dhe krijoi DIETEN

  Burri zbuloi NDJEJEN dhe krijoi DASHURINE Gruaja zbuloi DASHURINE dhe krijoi MARTESEN

  Burri zbuloi GRUAN dhe krijoi SEKSIN Gruaja zbuloi SEKSIN dhe krijoi DHIMBJEN E KOKES

  Burri zbuloi PUNEN dhe krijoi LEKET Gruaja zbuloi LEKET dhe i SHKATERROI TE GJITHA...!!!
   
 13. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  i thashe: ke uri ?
  me tha: tani sa hengrem, sa harraq qe je. :)
   
  Balahk likes this.
 14. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  I thash ckemi
  Me tha kam nevoj per ty :)
   
 15. Balahk

  Balahk Locus omnem

  I thashe sdua te te shoh me sy..nuk me tha asgje,prape vazhdon e me del para ;) :D
   
 16. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  I thashe me tha ... thashetheme hesapi
   
 17. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  I thashe....paske pas mik(m.q-se do filloje pune tek Mercedesi)
  Mu pergjigj: per disa do me marri malli shume.
  Pergjigja: edhe ne po evulojme apo po veshim fustan ose minifund.
   
  joetisti_ likes this.
 18. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  i thashe...: te lodh seksi
  me tha...: vetem seksi i lodhur, te lodh.
   

Shpërndajeni këtë faqe