Germany Bundesliga 2015-2016

Diskutime tek 'Futbolli - Football - Fußball - Calcio' filluar nga Agjenti_007, 25 Oct 2015.

 1. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Aibourne i ndjek te dyja...sipas mundesive.
  U ba.
   
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Ndeshja e pare qe eshte PARE LIVE ne GJERMANI.

  Ishte ACAR dhe u gezova kur perfundoi....ste bente DERRMAN dhe VERA e NGROHTE.
  KAQ.
   
 3. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Po kqyr ligen e dyte te Gjermanise.
   
 4. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  E boni Regensburg.....ske ku te hedhesh kokren tritole ne stadium.
   
 5. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Tashti do KQYRIM kte ekip....SHKERDHATE.
  FORZA REDS.
   
 6. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  1-Duke u BAZUAR ne nje KQYRIM...Eshte LOJTARI DARDAN AKTUALISHT ne GRAND FORME(shume e DREJTE).
  2-Shtese...nuk e di sa e ka rrogen Miloti,por te isha une(ne vendin e TIJ), me mire 1 apo 10.000 euro me pak ne muaj,sepse...ambientin e njof,me duan SHUMICA,nuk kam stres apo nuk me qajne daret(e zgjidhim dhe problemin apo ?...jane 380 euro ne ore=HALLALL).
  PERSEJA???
  Zur Erinnerung: Als Rashica neu war bei Werder, wollte er es direkt allen zeigen, wollte seine Stärken - das Dribbling, die Schnelligkeit, die Distanzschüsse - sofort auf den Platz bringen, was ihm aber nur in Ansätzen gelang.(Kur erdhi tek Werder deshe tju tregonte MENJEHERE DESHIREN e TIJ te MIRE,forcen apo AFTESITE e TIJ...driblingun(spo e gjej fjalen e duhur ne shqip),shpejtesin dhe ....GJUAJTJET PREDHE nga LARGESITE),por si fillim nuk ja arriti.

  Ta kqyrim me pas....  Komenti i pare SHKRUAN....KY eshte i QMENDUR ose jo <normal>.
  Trainieri ne kohen e krizes..... Kohfeldt , sprach viel mit dem jungen Stürmer - und griff letztlich zu einer harten pädagogischen Maßnahme: Er ließ Rashica vom vierten bis zum neunten Spieltag komplett draußen. Und das hat etwas bewirkt.
  Pamjet i pate me siper ose...PSIKOLOGJI e TRAINIERIT.
  Merite KA dhe....Altin Lala,ose MIKU i MIRE...NJIHET ne ...VREMENA te VESHTIRA.
  FAZIT....LOJTARI DARDAN(m.q-se kane hymn dhe flamur tjeter qe i bie...HIPOKRIZI) me FANTASTIK...TANI ne EUROPE apo KOHORE.

  Kaq....skiponja me flamur.
   
 7. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Dortmund ne cdo NDESHJE te RRAS...2 golla.
  Dhe une NUK e di, qe kta KURVAT e interit tju napin tre.
   

Shpërndajeni këtë faqe