Firmat qe veshim..

Diskutime tek 'Moda' filluar nga Almaa'95, 4 Jan 2015.

 1. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  [​IMG]

  Sa me kishte marr malli per kete teme.me ka ardhur dhurat kjo ngjyra e embel mac.

  Eshte e preferuara per mom. Dhe jo vetem se eshte firme por eshte vertet si cilesi shume e mire.
   
 2. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Ka me mire se gabi?
  Ka larmishmeri :p:p:p
   
 3. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Mos me zhgenje. Se je dhe shoku im.:p
   
  Balahk likes this.
 4. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Hahahahahaha
  jam cun me shije une :)
  Nuk te zhgenjej
   
  joetisti_ and Almaa'95 like this.
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Une s'di ku lexohet firma te keto qe kam veshur qe ta shkruaja. Por veshjet me vijne nga Amerika ndonese, pavaresisht se jane cilesi e mire, hera-heres mbajne logon: made in china, apo vietnam, apo dicka te ngjashme :)
   
  Balahk and Almaa'95 like this.
 6. SNAP

  SNAP Papirus rex

  THE BEST FIRME QE PREFEROJ UNE ESHTE "DOLCE GABI":hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu: ME 10 MI LEKE
  JE I VESHUR KEMBE E KRYE:hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:
   
  AlbiPg, Lisa and joetisti_ like this.
 7. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Varet...:D
   
  joetisti_ likes this.
 8. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Ku më dalin lekët për firma!
  Më behet qejfi dhe e adhuroj një femër dhe mashkull që vishet bukur. E kundroj me interes dhe kënaqesi.
  Por përsonalisht , atje ku është më lire...Përshkruaj realitetin tim!
   
  joetisti_, Mirabel and Lisa like this.
 9. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Jo po me 200 lek :eek: po cfare flet mo cun se 10 mij lek nuk te ben as ushkuri pantallonave ty!

  Tema : jam e fiksuar mbas firmave. Nuk vishem/perdor Dot dicka te perdorur jo e jo (sbehet fjale) por dhe te zakonshme apo te perhapur, se dua.
  Sesa m kushton e gjitha kjo mani/fiksim / semundje vetem une e kuptoj ama , perpiqem dhe ja dal :)
   
 10. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  nuk qendron bukuria dhe hijeshia tek marka edhe pse deshiren mund ta kemi, por tek menyra si i kombinon dhe si ndihesh ne to.
  as une sjam e fiskuar pas markave por pas atyre qe me bejne te ndihem mire...nese kam takat per marka sigurisht qe i vesh por jo dedicated
   
  Balahk, Lisa and Solaris like this.
 11. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Lali nuk mbaj ushkure, me mjaftojne nje bluze,atlete, dhe nje pale tuta sporti, normal dhe breket poshte;):hidhu::hidhu::hidhu: bejne 10 mi leke tani?;)
   
  AlbiPg likes this.
 12. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  10 mij e 500 . Se 500 lek te ben dhe karakteri o Lali :)

  Ahh dhe nje gje. Mbaji me dore...penevreket , se do te bien rrugvee meqe sperdorke dhe ushkure.
   
  SNAP likes this.
 13. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Moj alma me shkruaj pak tek sms te lutem se jam me tel ??
   
 14. SNAP

  SNAP Papirus rex

  JoLALI si mbaj me dore se i kam lidh me tele:hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:
   
  AlbiPg, Balahk and Almaa'95 like this.
 15. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Ej ka ik moda o goca me tregu markat tani ni klloun ka shpik ket qe duhet me tregu format trupore kshuqe sju sherbejn me rrobat. E ojti Alma sa i paske thojat mi me te ca daullen e veshve
   
 16. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Cfare problemi ke me thonjet e mij? I kam bere kshu me palma me gjëra, fiks sipas sezonit po ku di ti , lol
  [​IMG]
   
  Rimseb10 and Balahk like this.
 17. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Ketu duken me mire , kam ber nje Palm / nje vajze ne shezllon / dhe nje Gote me diell :) i love them.

  [​IMG]
   
  Balahk likes this.
 18. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  si varet? Nga se varet? Pse varet? Cfare varet? Ku varet? :)
  Kjo liora... Te beheshe aktore ti, do te kishe talent te padiskutueshem te beje te qeshnin, te qanin me lot...

  Po edhe te blesh shtrenjte dicka te falsifikuar, s'ia vlen.
   
 19. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Epo gjërat janë shumë te shtrenjta more shoku.
  "Shtriji këmbet sa ke jorganin" thotë populli.
  Megjithatë edhe me pak lirë mund të vishesh , kombinohesh përsembari.
  Si thonin gjyshet tona , vetëm të të vije era sapun. Hahaha.
   
  hurtlocker and joetisti_ like this.
 20. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Se mos eshte per nje apo per dy kjo gjendje m*ti. Per te gjithe eshte. Madje holle-holle edhe po te jesh mire edhe te shikosh keq ndihesh me keq sesa ai qe s'eshte mire.
  haha, bravo gjyshet.
  por mire eshte edhe te te vije era natyralitet. Une vdes per ate ere...

  Te vishesh shtrenjte apo edhe te jesh shume "lart" te tjereve, te ben te largohesh nga ai person.
   
  Solaris likes this.

Shpërndajeni këtë faqe