Firmat qe veshim..

Diskutime tek 'Moda' filluar nga Almaa'95, 4 Jan 2015.

 1. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Fillojme me Cantat..
  Fotot e cantave te mia..
  [​IMG]
  Alviero Martini
  [​IMG]
  Fabiani
  [​IMG]
  Alexi Andriotti-Tally Weijl
  [​IMG]
  Longchamp
  [​IMG]
  Gucci
  [​IMG]
  MaxMara
   
  Last edited: 4 Jan 2015
  scadarsko, Solaris and Dreamer like this.
 2. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Per nje gje nuk ankohemi dot per Almen
  Qe nuk jep prova te patundshme :D
   
  scadarsko likes this.
 3. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Nuk veshi te firmes... Mundesisht ne shume raste edhe te dores se dyte, nuk e kam prb .. Ne te kundert high streets :)

  Ps... Unik :D
   
  hurtlocker and Dreamer like this.
 4. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Unik, me pelqen shum kjo teme mos ma prish! Nese ske gje per te sjell, te ftoj te shqyesh syte.. Jo gojen! :D

  Sportivet jan keto :D
  [​IMG]
  Nike - Armani Jeans - Diesel !
   
  scadarsko likes this.
 5. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

 6. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  [​IMG]Une kam kte ktu kur dal verdall :D
   
  Black_Rose likes this.
 7. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  [​IMG]Edhe nje si puna e kesaj ne raste extreme :D
   
  hurtlocker and scadarsko like this.
 8. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Verore - Dimerore.
  [​IMG]
  Chanel
   
  Dreamer likes this.
 9. IL__SANTO

  IL__SANTO Valoris scriptorum

  Dimer behar rrofte firma e shumenjohur Gabi sh.p.k :p
   
 10. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Cantave te mia i erdhi fundi!
  Nga te tera, keto jane te preferuarat:D
  [​IMG]


  Fillojme me dicka tjeter NESER... ;)
   
  scadarsko and Dreamer like this.
 11. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Meqe Beta mbaroi fillojme me Usag :D
  Rrofshin mekaniket :D
   
  Almaa'95 likes this.
 12. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Si tu duken cantat ty Uniku? Meqe ngele duke komentuar mbas meje..sikur kam mjalte une :p
  C'hall ke me mua? Ca t mundon :D
   
  scadarsko and Dreamer like this.
 13. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Zakonisht preferoj mjalte bletësh dhe jo grenxash :D
   
 14. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Zakonisht je shume kot , ndersa ne te shumten e rasteve je kot fare :D :p

  Boll ma prishe temen tani! Grenxat pickojne.. Bej Tutjeee!!
   
  scadarsko and Dreamer like this.
 15. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Nuk te ve faj ne fakt :D
  Kaq di dhe shkruan :)
   
 16. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Mundohemi te pershtatemi me bashkebiseduesin :D
   
  Dreamer likes this.
 17. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Ne fakt e drejte :)
  Ske faj ti jo po une se merrem me ty :D
   
  scadarsko and Almaa'95 like this.
 18. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  N'fakt ti gjithnje je marr me mua..
  Ndryshimi i vetem eshte qe sot po te kushtoj ate vemendjen q aq shume ke kerkuar :D
   
  Dreamer likes this.
 19. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Me habit nje gje ne fakt ...
  Gjithmone kur nuk merrem* ndodh e kunderta nga ana tjeter ;)
  Do jete effect i fushes gravitetit :) Me shume shtyn e me shume terheq :)
   
  Almaa'95 likes this.
 20. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Kshu me ndodh dhe mua sapo vendos te tallem me dike cuditerisht ai/ajo e kupton dhe largohet vete :(

  Ahahah..Boll te dhash rendesi tn se e more seriozisht me duket.Shendetin:D
   

Shpërndajeni këtë faqe