Du nuse!!!

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga OROSHI, 24 Apr 2005.

 1. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Jeni agjensi martesash ee :D :D
   
 2. guestman

  guestman Forumium maestatis

  Agjenti_007 likes this.
 3. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Ne fene islame eshte 7 shoku :D
   
  Hektor12 likes this.
 4. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Te bukur ja ka qejfi ja ka,por s'qenka i zoti ta mbanka se ja merrkan cunat e lagjes :p :D
   
  Agjenti_007 likes this.
 5. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Po Frika Ben Te Veten Se Si Kan Vajtur Punet Tani Te Marrin Djemt E Fshatit E Jo Me Lacot E Lagjes :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:
   
 6. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Hahahahahahahaha e forte kjo :D
   
  Balahk and Agjenti_007 like this.
 7. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  4 me kuran shoku ska 7 e ke marre gabim infon ...
   
 8. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Ne kaq kohe e di 7,por nuk ngul kemb,ndoshta keni ju te drejt
   
  Hektor12 likes this.
 9. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  kam njerez qe merren me fene islame dhe e di sigurte kete qe them ama thelbi eshte te trajtohen baraz
   
  Al-Punk and Balahk like this.
 10. GregoOOrY

  GregoOOrY Forumium praecox

  ska nuse :p ky rezik eshte martu tani kan kalu 9 vjet nga postimi
   
  joetisti_ likes this.
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Nusen e sjellin Zanat. Zanat s'ekzistojne, keshtu qe s'ka nuse :p
   
  GregoOOrY likes this.
 12. GregoOOrY

  GregoOOrY Forumium praecox

  ore nje nuse gjentet per te gjithe po qe a eshte meartuar ky qe ka hap temen :p
   
  joetisti_ likes this.
 13. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  6 gra dhe 1 dylber e bahen 7.
   
 14. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Me shaka, per ate qe vuri temen e thashe edhe une :) Tani... c'eshte e verteta edhe une dua nuse, por s'e jap veten. Jam burre me namus. Nuk e them dhe nuk e them. :p
   
 15. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Qa t duhet ai sport mo shoku, nusja te plak, te lodh, te ben te harrosh vehten..... Jeto lirine se eshte e cmueshme....
   
  GregoOOrY and Balahk like this.
 16. GregoOOrY

  GregoOOrY Forumium praecox

  edhe pse ti ke shum te drejte prap se prap nje nuse duhet :) :p :p :p
   
  scadarsko likes this.
 17. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  ec lushnjaa :p: lumadhi hahahaha:p
   
  Hektor12 likes this.
 18. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Per me ber qobane...
   
 19. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Po e keqe e dosmosdoshme edhe ajo, na siguron pasardhes
   
 20. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Kush eshte e keqja?
   

Shpërndajeni këtë faqe