Du nuse!!!

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga OROSHI, 24 Apr 2005.

 1. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  SHtate jo per njehere po nje nga nje me rradhe se derrmohemi pastaj
   
 2. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Po flasim ne rastin te keni shtate pernjeher,pa kshu me rradhe mbani edhe 100 ju
   
  Hektor12 likes this.
 3. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Vallai se di me fe islame eshte 4 nejse po i trajtove njelloj mbaj sa te kesh qejf po sbesoj se ka ndonje aq te afte deri ne dy di raste une
   
 4. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  4 apo 7? Se une e di 7,po i trajtove njelloj? Jeni te zotet te mbani vec nje ?
  Po cjeni ju meshkujt si nuk mjaftoheni vec me nje!
   
  Hektor12 likes this.
 5. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  4 eshte me fe keshtu e di une ... di raste qe kane dy gra kete kisha, po je i zoti ti trajtosh njelloj mbaj sa te dush
   
  scadarsko likes this.
 6. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  pse pergjigjesh pra kur smujke me majt 1 gru!
   
 7. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Tani, te jemi realist. Poligami do te thote burre me shume gra dhe rastet ku ka gra me shume burra, jane teper te pakta si raste. Ketu nuk i eshte bere padrejtesi grave sepse ndoshta eshte natyrisht e mundshme qe nje grua te jete gruaja e njeqindte e nje burri. Edhe ne kohet e sotme dhe madje ne shqiperi ka raste te tilla.
  Ne pergjigje te pyetjes tende, mendoj se do te ishte e mundur te isha I DASHURI i nje femre por jo i vetmi. Nese do te isha dashuruar fort me te mbase do te pranoja te isha edhe i katerti.
  Raste, por ne padijeni te plote, kur nje mashkull a nje femer per partnerin mund te jene te dytet apo te tretet, nuk mungojne. Ata qe jane te sigurt 100% se jo, MUND edhe te kene te drejte... :)
   
  scadarsko likes this.
 8. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  mi majt me kolektivin e ndermarjes ......hhahahahahah
   
  Hektor12 likes this.
 9. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Se di ate keshtu thone une sdi gje ...
   
  scadarsko likes this.
 10. Elia:)

  Elia:) Valoris scriptorum

  Si è don??? Jo per gjo po do ta bej me porosi :D si ta doj shpirti do ta gjej !!!
   
 11. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Me Letra Angleze :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu: 10458666_749027488488097_1304176062626177595_n.jpg
   
  Albo4Ever and MeKaNiKu like this.
 12. Elia:)

  Elia:) Valoris scriptorum

  Lol mo mir me letra amerikane :p
   
  Agjenti_007 and Prova1234 like this.
 13. guestman

  guestman Forumium maestatis

  kjo qeka tema me origjinale :D
   
 14. Hope

  Hope dans ton coeur

  Kush nuk esht ai ce nuk don nuse vetem gay thone jo :p
   
 15. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Ata duan partnere lale dhe i gjejne me 17 maj ...
   
 16. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Elia:) Nuk Ka Rendesi Po Mundesh Ti Gjesh Me Letra Amerikane Ti E Marim Ne Tel :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:
   
  Albo4Ever and MeKaNiKu like this.
 17. Elia:)

  Elia:) Valoris scriptorum

  :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:
  Lol ok!!! Do filloj te kerkoj qe neser :hidhu::hidhu:
   
  Agjenti_007 likes this.
 18. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Jo Pse Qe Neser Ti Fillo Qe Sot O
  Elia:) Mir Do Besh Se Po Rri Pa Nuse I Biri Boce :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:
   
  Albo4Ever and MeKaNiKu like this.
 19. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Ku e kishim llafin se na humbi lidhja :p
   
 20. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Po Ky Nuse Do Po Se Do Dhe Te Bukur Lumadhi :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu: 1625578_10152056962623371_1350391483_n.jpg
   
  Albo4Ever, MeKaNiKu, Dreamer and 5 others like this.

Shpërndajeni këtë faqe