Do Ju Pelqente Te Takonit Nje Antar/e Te Albforumi

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga Agjenti_007, 5 May 2015.

 1. POKER

  POKER Forumium maestatis

  Un kam Fiksim te Takoj Amla
   
 2. Hope

  Hope dans ton coeur

 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  une, me krokodilin e Tinker :p (Sigurisht me Tinker bashke, se pa te zonjen nuk do te pranonte nje ftese per te ngrene nje dreke ai, besoj :p)
   
 4. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Sigurisht. Mua dhe të gjitha gocat e tjera të Forumit :p
   
  Hope likes this.
 5. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Hahaha, po e mendoj seriozisht që më duhet të blej një.
  Të gjitha temat me të po lidhen :p
   
  joetisti_ and Hope like this.
 6. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  .............
  ..
   
 7. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Nuk e njof asnji antare te kti forumi po sikur ta njof pse jo asht kenaqsi me e pi nji kafe
   
  Last edited: 29 Mar 2017
 8. lexuri

  lexuri Primus registratum

  Sugurisht qe po .
   
 9. Valtor

  Valtor Primus registratum

  o Agjenti_007 po kafja eshte pija ma e mire te qeteson trupin :p R espekte shume :cool:
   
 10. Hope

  Hope dans ton coeur

  Kot Nuk thash un veq ty @TinkerBell :p
  Skam pun me tjerat :p
   
  TinkerBell likes this.
 11. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Ehhh e di e di :p
   
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Jane te shumta femrat qe me pelqen te takoj. Dhe heq dore se s'kam aq leke sa t'i qeres te gjitha :)
   
 13. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Po patjetër.
  Mjafton të ketë të pranishëm njerëz njëherë... e thjeshtë pastaj.
   
 14. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Po.
  Nuk kam takuar ndonjë, por mendoj se do të ishte bukur.
   

Shpërndajeni këtë faqe