Do Ju Pelqente Te Takonit Nje Antar/e Te Albforumi

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga Agjenti_007, 5 May 2015.

 1. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

  Eleonore kur po takohemi pa pranin e gazetarve :p :p
   
 2. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Per cfare gazetaresh e ke fjalen? Hey, po mendoja nje nate se sa te veshtire e kam ndonjehere te merrem vesh me femijet e halles nga Shkodra. Ajo ka tre djem e nje vajze. Moshe madhore. Theksi i tyre shkodran eshte aq puro sa vec nga turpi qe mos te dukem injorante here pas here i aprovoj ato qe thone dhe ne mendjen time eshte WTF. Me ju shkodranet (me duket mua apo vetem shkodranet dhe shqiptaro-gjermanet kane mbetur ketu) do ta kisha veshtire te merresha vesh. Thashe me vete Shkodran puro mund te me ndihmoje te me perktheje nga shqip-gegnisht-ne shqip letrar. Dakort?
   
 3. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Nquc!
  Mjaftojn ato 3 qe kam taku i kam miqt t shpirtit!
   
  Jamie likes this.
 4. Hank

  Hank Valoris scriptorum

  Mos, na mbylle derën
   
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  per te bere cfare?
  Po te jete per nje pune, mbase. Po te jete per t'u njohur dhe vetem, do te isha takuar me ndonje, tashme, po te kisha dashur. E megjithate s'do te thote se s'do te me pelqente. Nese s'dua, duhet ta kem "inatin" me kushtet qe me "shtrengojne"... e pastaj te me duket sikur s'me pelqen.
   
 6. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Heeeh.....
   
  joetisti_ and Hope like this.
 7. Hope

  Hope dans ton coeur

  Yess why not :p
   
  TinkerBell likes this.
 8. Linux

  Linux think different

  No way, jan mashtruse

  Sent from my Samsung S7 using Tapatalk
   
  Almaa'95 and TinkerBell like this.
 9. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Ke bërë listë ti ?
   
  Hope likes this.
 10. Hope

  Hope dans ton coeur

  Lista jeme 1asht :p
   
 11. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Mos më thuaj :p
   
 12. MeKaNiKu

  MeKaNiKu Forumium maestatis

  Varet kush do jet dhe kush nuk do jet une kam takuar shume veta te Forumit dhe te chatit ne realitet
   
  Almaa'95 likes this.
 13. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Do na pëlqente pse mos na pëlqente.
   
 14. Balahk

  Balahk Locus omnem

  me ty,por ke humb fare shoqe :)
   
 15. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  me realisht do te pergjigjesha po te isha takuar me dike. Te thoja me pelqeu ose jo. Por ka shume mundesi te shkruaja se jo. Sepse do te takohesha, po qe se po, me nje vajze. Ajo do pinte kafen dhe s'do te me jepte nje puthje... e keshtu... si te shkruaja se me pelqeu ? :) (Se pesimizem ne ne !!)
   
 16. abs

  abs nuk e di...

  SNAP ku je pash nerin e partise :D :D :D
  hec n'shpi! shpejt :p
   
  joetisti_ likes this.
 17. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Po. Por kam frike nga shpejtesia. Do ta merrja me aq shume shpejt vrapin qe te takoheshim, saqe do te beja ndonje aksident. Prandaj nuk e provoj :p
   
 18. abs

  abs nuk e di...

  he se dorzohesh vet ti :p
   
  joetisti_ likes this.
 19. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  kete abs. Kafen do ta paguaja une. Dreken ajo. Motelin... me te pare, me te bere :p
   
 20. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  A ka Njeri ktu me ???????????
   

Shpërndajeni këtë faqe