C'je ne gjendje te besh per dashurine???

Diskutime tek 'Dashuria' filluar nga Kordelja, 4 Nov 2002.

 1. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  C'je ne gjendje te besh per dashurine???

  Me hapni shpirtin dhe lexoni.... <img src="/pf/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
   
 2. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

  Ema, mi ve nje "e" temes, aty per dashurine- jo dashurin se gabova ne shtypje.
   
 3. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

  Ore s'ka asnje ketu ne AF qe ka bere ndonje "budallallek" per dashurine.E cuditshme.
  Une p.sh.e kam rraf njonen <img src="/pf/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
   
 4. Ema

  Ema Goddes

  Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

  Jo me rraf jo...
  Budalliqet i bej me veten time <img src="/pf/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
  Psh:Rraf veten <img src="/pf/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
   
 5. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

  Uau kjo qe nje gje e re, me kujton murgeshat qe "rrifnin" veten (s'me kujtohet ne c'film te llahtarshem e kam pare, por me duket se ne nje qe murgesha dashuronte burrin e motres) per te "zgjuar" veten nga tundimet djallezore.
   
 6. Ema

  Ema Goddes

  Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

  Filmi e ka titullin:"La storia di una capinera"...
  Gjithsesi e kisha llafin per rrahje morale <img src="/pf/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
   
 7. SEL.COMMUNICATION

  SEL.COMMUNICATION Primus registratum

  Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

  eh vuanke shume ti moj cupe
   
 8. SEL.COMMUNICATION

  SEL.COMMUNICATION Primus registratum

  Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

  ti
   
 9. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

  -----------
  C'fare po thoje?!
   
 10. harap

  harap Guest

  Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

  sa mire qe te kuptojne njerezit edhe shpirtin mer
   
 11. Ema

  Ema Goddes

  Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

  ...ej ate hapni shpirtin dhe me lexoni e kam shkru une ...
  pa dashje...
   
 12. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

  Une te thash rregullo "e" -ne ne fund ti i habite fare keta mi goc.
   
 13. jona20

  jona20 big bum bam...

  Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

  fantastico film,e anche triste <img src="/pf/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
   
 14. une_une

  une_une Primus registratum

  Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

  Zevzeke paske mesuar italisht. E perzien dhe me shqip. Duket se tingellojne bukur. Urime per aftesine e te shprehurit.
   
 15. une_une

  une_une Primus registratum

  Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

  Harrova te them se kjo eshte se cfare mund te shprehni ju per dashurine, gjysem shqip dhe gjysem italisht shumica, nje kombinim i plote qe gjen vokalizim midis gjuheve se dashuria na i dashka te tilla sakrifica.
   
 16. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

  PER DASHURIN
  sakrifikoj shume.Ha nje pule te pjekur
   
 17. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

  Ta lumsha, [​IMG]
   
 18. durrsaku

  durrsaku Forumium maestatis

  Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

  Per dashurine ? Thaj detin,bej rrumuje gjith qytetin,vras gjithe miletin,kurse ti per ua s'me thua as Te dua <img src="/pf/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/pf/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
   
 19. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

  Po prandaj quhet budall ai qe dashuron.me duart nga mielli dhe syte nga dielli.
  Ku i kishte syte ai kur ra ne dashuri me ate.gogoliiiiiiii.te hai mune tani ta mbaje me shkuuuuuuuum.
   
 20. Petroninsja

  Petroninsja Primus registratum

  Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

  E cben njeriu per dashurine,

  idiotesira te tera akte qe ne jete smund ti bej
  duke filluar qe nga serenatat mes oreve te nates kur eshte ne djeni qe zeri i tij/saj eshte me i keq se i nje sorre por serish gjen forcen ta mposht ndjenjen e te berit figure qesharake. Edhe mberrijme tek ata njerez qe mund te mohojne dhe familjen ndoshta shoqerine apo idealet e tyre fundja vetem e vetem qe te jene ne ate vorbulle marramendese " Dashuri". Gjesti me i cmendur qe mund te kem bere per dashurine ka qene .......... se di akoma lol
  Ndoshta me vone do kem aftesi ta plotesoj , me duhet pak me shume kohe ta eksperimentoj mos kushedi fitoj ndonje trofe lol

  Na mori lumi Lanes <img src="/pf/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
   

Shpërndajeni këtë faqe