Bar kafe "ANTIREZISTENCA"

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga GOODFELLOW, 28 Nov 2002.

 1. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: "ANTIREZISTENCA" Back!!!

  Ca thote fundjava ketej, c'eshte kjo qetesi...
   
 2. harap

  harap Guest

  Re: "ANTIREZISTENCA" Back!!!

  jo re
   
 3. VoGeLuShI

  VoGeLuShI Primus registratum

  Re: "ANTIREZISTENCA" Back!!!

  si i behet kur e le te dashurin dhe me pas pendohesh??? /pf/images/graemlins/cry.gif
   
 4. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: "ANTIREZISTENCA" Back!!!

  Ik e gjeje te "Rezistenca" /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. harap

  harap Guest

  Re: "ANTIREZISTENCA" Back!!!

  mathoku po postoi ky me ketu.unenuk futem ketu.
   
 6. leonora

  leonora Primus registratum

  Re: "ANTIREZISTENCA" Back!!!

  Pershendetje pia.... /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif
   
 7. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: "ANTIREZISTENCA" Back!!!

  Pershendetje rrapatushe /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif
   
 8. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: "ANTIREZISTENCA" Back!!!

  Ku jeni fsheh, nxirreni koken, me kete rast ngrihet dhe tema lart /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. Najeli

  Najeli Primus registratum

  Re: "ANTIREZISTENCA" Back!!!

  Hello my darlings me ka marre malli per te gjithe
   
 10. ameba

  ameba Forumium maestatis

  Re: "ANTIREZISTENCA" Back!!!

  Heu /pf/images/graemlins/eek.gif prap ne pune ky bari ktu ke cepi !
   
 11. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: "ANTIREZISTENCA" Back!!!

  per pak ! thirrni naharin (aka presidentin) megjith godfather per ndoj koktejl /pf/images/graemlins/tipsy.gif

  amira /pf/images/graemlins/wub.gif
   
 12. ARJELA

  ARJELA Primus registratum

  Re: "ANTIREZISTENCA" Back!!!

  Po cka u be kjo caffeja e forumit
  sikur tja ken ven katinarin po
  sa peshon aj dreq
  qe se hap dot kush /pf/images/graemlins/eek.gif
  haj se ne Godfatheri Nahari per nji kto pun i ka Bari /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/wave.gif
   
 13. Elia:)

  Elia:) Valoris scriptorum

  Kam 3 ore duke prit per nje latte macchiato...do ma sjellesh apo te iki?!
   
  Hektor12 likes this.
 14. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Ska kamarier ketu vetesherbim me duket :p
   

Shpërndajeni këtë faqe