Bar kafe "ANTIREZISTENCA"

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga GOODFELLOW, 28 Nov 2002.

 1. godfather

  godfather Primus registratum

  Re: Bar kafe "ANTIREZISTENCA"

  qashtu ò, nuk i zihet bese kollaj jo se si dihet si dalin mrapa... vapa, mire shyqyr Zotit, nuk ina tu ju qa shum kto dite se ka majt içik fresk e t'pakten gjumin naten e bojme rahat. po anej ka ju?
   
 2. TranofiljA

  TranofiljA Primus registratum

  Re: Bar kafe "ANTIREZISTENCA"

  Moti knej ka patur nje humor te cuditshme. Here qante e here u zgerdhite /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Nuk po dime cfare me vesh ne mengjes. Hall i madh /pf/images/graemlins/frown.gif

  Me thuj iher pse e keni braktis barin kshu? :smash:
   
 3. godfather

  godfather Primus registratum

  Re: Bar kafe "ANTIREZISTENCA"

  ke pas i bluze te bukur qe mund ta veshesh per ditet kur moti qan... /pf/images/graemlins/wink.gif


  [​IMG]


  klubin e kina lone kshu si gjys myll se ina tu u munu me hap noj klub tjeter ndokund tjeter . . . /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 4. Ema

  Ema Goddes

  Re: Bar kafe "ANTIREZISTENCA"

  :rockband: :rockband: :rockband: :rockband:
   
 5. Ema

  Ema Goddes

  Re: Bar kafe "ANTIREZISTENCA"

  Harrova.Do jem ne Shqiperi nja 20 dite gushtit.Po ja u pati qejfi nji kafe me llafe dhe me shume gallate leni nr e telefonit ne sekretari /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Pershendes ato qe me duan dhe i dua.
  Tesorrrrrrrrrrrrrrrrro!
   
 6. TranofiljA

  TranofiljA Primus registratum

  Re: Bar kafe "ANTIREZISTENCA"

  Ti zonjushe kalofsh bukur...vape e madhe /pf/images/graemlins/frown.gif

  Me ty zoteri (siper zonjushes) nuk mund te "konkuroj" me. /pf/images/graemlins/laugh.gif Rrofte Google dhe memorja!
   
 7. godfather

  godfather Primus registratum

  Re: Bar kafe "ANTIREZISTENCA"

  mund edhe ta kishe lene pa permend google-in. jo per gjo, po ksaj rradhe perdora altavista-n. nejse pak rendsi ka tashi, Zonjushe e dashur... /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 8. Ema

  Ema Goddes

  Re: Bar kafe "ANTIREZISTENCA"

  RRuga mare...
   
 9. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: Bar kafe "ANTIREZISTENCA"

  Heuuuuuu, hap qeka ky bari hala re? Sikur kishte dal llafi qe i kishte ra plani. /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Po kafet ku jon ne kush i sherbe i her?
   
 10. TranofiljA

  TranofiljA Primus registratum

  Re: Bar kafe "ANTIREZISTENCA"

  ...po e marr une persiper, meqe me duhet nje pune tjeter tani /pf/images/graemlins/wink.gif

  Si e pi ti?
   
 11. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: Bar kafe "ANTIREZISTENCA"

  Jo se me ty s'ma mban. Kur ta kesh lon pisqollen ke kazerma ateher ma sill i kafe te fort pa sheqer hic. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. TranofiljA

  TranofiljA Primus registratum

  Re: Bar kafe "ANTIREZISTENCA"

  Ti e di qe nuk jam njeri i rrezikshem....shume shume mund te djegesh gjuhen nga kafja /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif

  Pisqollen e maj me vete se m'shko me kepucet. :cool:
   
 13. Ema

  Ema Goddes

  Re: Bar kafe "ANTIREZISTENCA"

  Une jam ne El,po ju ra rruga ketej futni i te fershellyme ke sheshi dhe dal direkte me fund arixhofkash. :wub:
   
 14. godfather

  godfather Primus registratum

  Re: Bar kafe "ANTIREZISTENCA"

  thashe t'pershendes njehere me rastin e fillimit te ramazanit gjithe ate pjese te vjeter te klienteles (zaten vetem ajo ka mbet se te re nuk ka /pf/images/graemlins/tonguee.gif)
   
 15. TranofiljA

  TranofiljA Primus registratum

  Re: Bar kafe "ANTIREZISTENCA"

  ...edhe ajo e lene ne vetmi nuk zgjat shume /pf/images/graemlins/tongue.gif

  Shpresoj te kesh nje muaj te mbare. /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 16. fallen angel

  fallen angel Primus registratum

  Re: Bar kafe "ANTIREZISTENCA"

  miredita.deshi kush kafe a ta pi vetem? /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 17. fallen angel

  fallen angel Primus registratum

  Re: Bar kafe "ANTIREZISTENCA"

  ok,po e pi si qeni!
   
 18. Ema

  Ema Goddes

  Re: Bar kafe "ANTIREZISTENCA"

  Sa per te dale ne krye tema...
   
 19. Presidenti

  Presidenti Forumium maestatis

  Re: Bar kafe "ANTIREZISTENCA"

  ...e paskan zene merimangat! Nga dera s'futesh dot me, hyra nga dritarja!
   
 20. Presidenti

  Presidenti Forumium maestatis

  Re: Bar kafe "ANTIREZISTENCA"

  s'paska njeri
   

Shpërndajeni këtë faqe