Teologjia

Besimi dhe njeriu! Fetë, librat e shenjtë, mënyrat e besimit.Ata që s'e gjetën dot rrugën që çon tek Zoti!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. AlbanianShqiponje
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  2,160
 2. Djali Adoloshent
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  3,521
 3. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  51
  Shikime:
  10,156
 4. Seyfert
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  2,781
 5. Valmir D
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,842
 6. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  87
  Shikime:
  16,230
 7. Mirabel
  Përgjigje:
  35
  Shikime:
  4,896
 8. Universal
  Përgjigje:
  61
  Shikime:
  6,948
 9. Almaa'95
  Përgjigje:
  157
  Shikime:
  20,812
 10. brenatohyseni
  Përgjigje:
  142
  Shikime:
  7,004
 11. Drogba
  Përgjigje:
  23
  Shikime:
  9,328
 12. Erjon Pepa
  Përgjigje:
  110
  Shikime:
  14,300
 13. Valmir D
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  2,770
 14. AlbanianShqiponje
  Përgjigje:
  320
  Shikime:
  74,233
 15. scadarsko
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,924

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...