Dashuria

Jeto, dhe jetën time po e deshe, eja dhe merre veç jeto...!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Sajmira
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  2,012
 2. Ela200023
  Përgjigje:
  59
  Shikime:
  2,840
 3. Laura16
  Përgjigje:
  129
  Shikime:
  6,923
 4. tirona
  Përgjigje:
  34
  Shikime:
  2,670
 5. lover boy
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  1,540
 6. rovena
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  4,496
 7. alinos
  Përgjigje:
  65
  Shikime:
  3,398
 8. sweet eda
  Përgjigje:
  31
  Shikime:
  1,972
 9. Mark
  Përgjigje:
  27
  Shikime:
  2,183
 10. Petroninsja
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  1,852
 11. eM
  Përgjigje:
  34
  Shikime:
  3,660
 12. Ema
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  2,230
 13. bebi
  Përgjigje:
  46
  Shikime:
  3,906
 14. Ela_001
  Përgjigje:
  89
  Shikime:
  4,225
 15. Petroninsja
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  2,212

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...