vrojtime

personazh

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Cruel_IntentionS:
[qb] hajduti, ke ndonje hurm per mua se me paska vajtur mendja keq
-B [/qb]
nai hurme arabie maximumi Cruel se vuna re qe kto evropjanet jan akoma aguridhka. /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Majmuni Hirko:
1-Kam vene re qe dimri me dhjet humorin dhe nga Nendori deri ne Shkurt me rritet dukshem numri i fjaleve te pista qe perdor. (jo akoma ne nivele alarmuse /pf/images/graemlins/smile.gif )
.....
Ca ke me thone sot ti qe mu me sa vrojtoj me rezulton data 11 Korrik 2003, e me sa vrojtoj edhe me tej, ti e ke kalu ket segmentin qe te "kercenonte" humorin /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif

Je me amplitude te gjate kesaj here /pf/images/graemlins/wink.gif

E kisha nga Vrojtimi qe po i bosha temes se vrojtimeve masi vrojtova temen e ushtrise /pf/images/graemlins/laugh.gif

Gjitashtu vrojtoj :idea: (e zuni lemza fjalen) qe ti s'ke ndonje kercenim nga ajo tema /pf/images/graemlins/laugh.gif

Lomsh /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Le_Routard

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Majmuni Hirko:
1-Kam vene re qe dimri me dhjet humorin dhe nga Nendori deri ne Shkurt me rritet dukshem numri i fjaleve te pista qe perdor. (jo akoma ne nivele alarmuse )


Dhe masnej cuditesh perse robt preferojn me ardh me te taku ne ver dhe jo ne dimer /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

arbi

Primus registratum
Re: vrojtime

vej re qe tamam ndersa lajmet po ankohen se edhe nje jave nuk do bjere shi ketu po bie shi me gjyma
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

alinos po perdor nje nick te saj te vjeter... shpirtzeze /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

sterre e kam, gjer sa thon robt se jua kam nxi jeten /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/frown.gif :cry:
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Qysh kur bejne 2 here 1, 3 mi goce /pf/images/graemlins/laugh.gif

Pah ca arithmetike /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Une vuna re qe hengra shpejt sot /pf/images/graemlins/laugh.gif dhe se shefi nuk me detyron te bej akrobaci ne dukje te lehta arithmetike por me pasoja te medha ekonomike /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Nga 8 me 1 bohemi 8 me dy /pf/images/graemlins/tongue.gif ne avantazh ngelem /pf/images/graemlins/laugh.gif
Mire me shko hesapi akoma /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Lara Croft:
[qb]
Ve re se me mungon kafja te merrmkurave me kete shpirtzezen :kiss: [/qb]
How about tuesday?! /pf/images/graemlins/wink.gif
demek neser, mos e vri menien aq shume /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
:kiss:
 

Seriozi

Primus registratum
Re: vrojtime

Vërej se andej nga gjuhesia ka dale nji kafshe e rralle.Verej se askush s'po e rru hiç me e mbyll ne zoo.
 
Top