vrojtime

abs

nuk e di...
Re: vrojtime

Danae hajde ta them nje fjale te veshi, shume urime per ty :angel:


perqafim /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

ah,ca ma ke gjete veshin pike te dobet. /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
flm /pf/images/graemlins/smile.gif
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Abs :wub:

Danae mos ndiq therrimet se ato i hane zogjt e uritur te pyllit, ndiq guret e zallit se ata shkelqejne nen driten e henes /pf/images/graemlins/wink.gif :kiss:
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

N'ver asht dita e gjate moj /pf/images/graemlins/wink.gif
E quaj premtim :wink: :wave:
 

mostro

Putraku
Re: vrojtime

dite me koti se kjo e diela nuk ka.si ne pune me pushime eshte shume e merzitshme /pf/images/graemlins/laugh.gif qesh prej zorrit /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

bazuka

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga PUTRAKU:
[qb] dite me koti se kjo e diela nuk ka.si ne pune me pushime eshte shume e merzitshme /pf/images/graemlins/laugh.gif qesh prej zorrit /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
:lol:

me falni po nuk me rriesh
/pf/images/graemlins/laugh.gif

o ufo /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

personazh

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

absi me alinos paskan oren e prishme. nuk eshte se keni oren me kuku te xhaxhit Enver?

hiiiiiiii :eek: ....o kan bo dy ekzemplare te ores me kuku, o absi me alinos jetokan aty ky gjendet ora. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

ve re se largesia eshte faktoe qe shpesh ja harroj rendesine derisa sa behet themelor ne nje lloj bidese...

ulu mola...
ulu molaa te dali honaaa...
me ka ngel ne menje gjith diten metafora e artit kruton !!!
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga hajduti hurmave:
[qb] absi me alinos paskan oren e prishme. nuk eshte se keni oren me kuku te xhaxhit Enver?

hiiiiiiii :eek: ....o kan bo dy ekzemplare te ores me kuku, o absi me alinos jetokan aty ky gjendet ora. /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Jo lal, thjesht une (nuk di per Absin, ajo do flase per veten) kam kriju nje dimension personal ku jetoj ne paqe me veten dhe me boten (kuptohet paqe relative, se perndryshe I would be dead /pf/images/graemlins/wink.gif )... nese bota ka nai problem me akrepat e sahatit tem, nuk me ban pershtypje, thjesht me kapercen... :cool:
 

bazuka

Primus registratum
Re: vrojtime

Ti dutti je nje princ i ardhur gabimisht ne kete toke aq i mire je /pf/images/graemlins/laugh.gif :lol: /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

personazh

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Stargate:
[qb] Ti dutti je nje princ i ardhur gabimisht ne kete toke aq i mire je /pf/images/graemlins/laugh.gif :lol: /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
larg qofte se jom çun ne lule te moshes!


vuna re mbreme qe fshati ku jetoj ka me shume tifoza te Milanit sesa banore :eek:
 

uni20077

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Masnu:
[QB] pershnedetje mike.


vajza te bukura plot...deri sa fillojne flasin!

kshu jane dhe njerezit ketu,manifestojne bukuri eksteriore por ne esence e ne permbajtje jane bosh e pa shume vlere.pak i rezistojne Kotesimit ne hiç.

I nderuem shoku paraules!
Ke kalue prei islamismit tifos te nichilismi.Ca po m/vjen keq per ty...

...cont|r|o corrente...
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

breh,
ka vrojt uni mer ti....
ka e ka gjet at lloj quotimi timin ky mer aman, ate emer e kam pas perdor para disa shekujsh /pf/images/graemlins/smile.gif

kam dal nga feja une, s'u shtynte lal, jam bo kurvar i keq, edhe killer idiotesh,pranaj ruhu /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

abs

nuk e di...
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga alinos:
[qb]
Fillimisht postuar nga hajduti hurmave:
[qb] absi me alinos paskan oren e prishme. nuk eshte se keni oren me kuku te xhaxhit Enver?

hiiiiiiii....o kan bo dy ekzemplare te ores me kuku, o absi me alinos jetokan aty ky gjendet ora.[/qb]
Jo lal, thjesht une (nuk di per Absin, ajo do flase per veten) kam kriju nje dimension personal ku jetoj ne paqe me veten dhe me boten (kuptohet paqe relative, se perndryshe I would be dead /pf/images/graemlins/wink.gif )... nese bota ka nai problem me akrepat e sahatit tem, nuk me ban pershtypje, thjesht me kapercen... :cool: [/qb]
kte gocen do e marrim partiZane! :angel: :thumbsup:


paskan oren e prishme

jo mer lal,por agrepat ne at pozicion jane si me ta than te ekuilibrume,puna eshte ti mbash ashtu fix ...se ato jane aq te brishta e delikate...e zor ju gjindet codi /pf/images/graemlins/wink.gif ba me ja gjet vec, asht i lac i mire per jetgjatsine thojne ... /pf/images/graemlins/laugh.gif


kto jane recepte rrebelesh qe ashte me mire mos me u marr me to,psh: un nuk zgjohem me zile ore (se zilja me prishte ekuilibrin e ores time :devil: ), kam nje ore ne tru e aktivoj dhe zgjohem edhe ne 6 te mengjesit po te jet nevoja(sa ma rradh ishalla) /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

bazuka

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Presidenti:
[qb] breh,


kam dal nga feja une, s'u shtynte lal, jam bo kurvar i keq, edhe killer idiotesh,pranaj ruhu /pf/images/graemlins/tongue.gif [/qb]
ashu te do partija /pf/images/graemlins/laugh.gif
yp xhixhi
 

personazh

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga abstract:
[qb]


paskan oren e prishme

jo mer lal,por agrepat ne at pozicion jane si me ta than te ekuilibrume,puna eshte ti mbash ashtu fix ...se ato jane aq te brishta e delikate...e zor ju gjindet codi /pf/images/graemlins/wink.gif ba me ja gjet vec, asht i lac i mire per jetgjatsine thojne ... /pf/images/graemlins/laugh.gif


kto jane recepte rrebelesh qe ashte me mire mos me u marr me to,psh: un nuk zgjohem me zile ore (se zilja me prishte ekuilibrin e ores time :devil: ), kam nje ore ne tru e aktivoj dhe zgjohem edhe ne 6 te mengjesit po te jet nevoja(sa ma rradh ishalla) /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
sot po zbuloj gjojna te bukra ne dialogje e siper. sapo m'ndriçoi absi qe, perveç te qeshmes edhe gelltitja e kodit per mos me leviz agrepat, qeka ilaç per me zgjat jeten.

i gjo tjeter: lum robt qe i rrin afer absit ne alinoses, se kur dashkan me u zgju me nji orar te caktum, mjafto me i lajkatu (po shume ama, llastim fare) cuckat e ta qesin gjumin tere lezet, pa te shqetsu as akrepat e sahatit tat biles /pf/images/graemlins/smile.gif
 
Top