vrojtime

edda

Primus registratum
Re: vrojtime

Perse linda femer? perse linda femer ne Shqiperi? Dua te iki ne Shqiperi, ne Rumani, ne Nikaragua, ne Kili, te jap diçka nga vetja ime, te bej ate qe me pelqen te bej "te ndihmoj ata qe kane nevoje" dhe invece jam ketu e rrethuar nga keto çeshtje m* duke ndihmuar disa njerez sesi t'ia fusin me mire te tjereve ... ndjehem kaq e vogel, kaq e dobet, mi faccio schifo
 

Kur me Kafshon te Gervish

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga edda:
[qb] Perse linda femer? perse linda femer ne Shqiperi? Dua te iki ne Shqiperi, ne Rumani, ne Nikaragua, ne Kili, te jap diçka nga vetja ime, te bej ate qe me pelqen te bej "te ndihmoj ata qe kane nevoje" dhe invece jam ketu e rrethuar nga keto çeshtje m* duke ndihmuar disa njerez sesi t'ia fusin me mire te tjereve ... ndjehem kaq e vogel, kaq e dobet, mi faccio schifo [/qb]
<ul type="square">
[*] :cry: :cry: Pse jeni kaq e shqetsuar zemra /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif
me ke prek ne shpirt per kto qe i ke shkrujt
[/list]
 

edda

Primus registratum
Re: vrojtime

urrej padrejtesite, urrej keta njerez te ndyre qe s'ngopen me para, urrej pabarazine, urrej kete shoqeri qe bazohet ne interes ..
 

Dua

Primus registratum
Re: vrojtime

Dan...., ca kupton me rritjen ti? Te pajtohesh me pabarazite, me te keqijat e botes? :rolleyes:


...nga Dua
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

po te pajtohem,madje ti bej edhe une te keqiat,madje ti bej perdite e te shnderrohem ne nje njeri totalisht te keq.
aman se po i thoja se do rritet e do kete besim ne vete do jete me e forte,dhe fundja nuk do ia prishin humorin kaq tragjikisht sa tani.
faza adoloshenciale qe kalojme te gjithe.
mbase per mua kaloi koha e idealizmave.
verej se forumi me ka lidhur shume me disa njerez.
 

edda

Primus registratum
Re: vrojtime

Danae adoleshencen ka vite qe e kam lene prapa .. .vazhdoj te mos jem indiferente
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

gjella me kripe e kripa me karar.
une jam indiferente aq sa te mos i bej dem vetes.
 
Re: vrojtime

Vrojtime dordolecash

Vajzat e bukura i vret bukuria e vet (poeti qe emrin mend s'ja mbaj)

Sa jo me te rehatshme te jene kepucet, aq me te shtrenjta jane.
 

eM

Paper Moon
Re: vrojtime

Dorashkat duhen banur. Nuk duhet te shiten me ne asnje dyqan dha cdo cift ta kete te ndaluar te lindi femije me dorashka!

urrej dorashkat, ky qe vrojtimi fresh from the oven!

eM
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

ka kohe qe edhe une mendoj te njejten gje me vrojtimin e nelkes,ajo e kepuceve vecanarisht me vret javen e fundit.
po vereja se kam menduar se kisha prekur fundin dhe po dilja,pa kuptuar qe mbase po hasja ne nje fund tjeter.
kur takon fundin pa e ditur,njeriu eshte po aq i trishte sa do te ishte nese do kishte dijenine qe po takonte fundin?
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

try davidoff!

se jo per gja po mbaron me off /pf/images/graemlins/wink.gif
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

zemra e disa personave eshte si nje derrase e zeze, ku shkruhen ekuacione here te zgjidhshme dhe here jo, gjithsesi ne fund fshihen duke lene vendin bosh per nje lende komplet ndryshe nga ajo perpara.
verej se kjo imja, qenka pak ndryshe...
 

gjekec

Primus registratum
Re: vrojtime

vrojtoj se s;ka mbet as long /pf/images/graemlins/laugh.gif :cry: /pf/images/graemlins/frown.gif :smash:
 

Petroninsja

Primus registratum
Re: vrojtime

Nje vere e pajetuar, e pa shijuar eshte si nje vjeshte e padeshiruar, vetem ftohte, re te zeza, shi, mos valle po na e bejne me hile kete vere?!
 

Petroninsja

Primus registratum
Re: vrojtime

Syte jane mbyllur por mendja dhe zemra bashkohen me se fundi tek emri, imazhi i tij.... nata e nje vajze... /pf/images/graemlins/frown.gif
 

eM

Paper Moon
Re: vrojtime

asgje nuk zgjat ne infinit, as jeta dhe as lumturia fatekeqeisht... /pf/images/graemlins/frown.gif
 
Top