vrojtime

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

riiight! (anglisht) /pf/images/graemlins/laugh.gif

verej se edhe un jam shum dakort (pikecuditese) /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

personazh

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

çao t'gjithve!

po hecja rruges per tu kthy ne shpi para nja dy ditesh. e nga dy farmacite qe rastisa rruges, tek distributoret e prezervativeve vura re qe tek produkti "Jeans" ishte nez drita kuqe (tregon qe jane mbaruar me i llaf)

ktu te qyteti im "Jeans" eshte prezervaitivi me i blere......kush do jete valle me i perdoruri?
 

personazh

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

...i gjo tjeter....

a me duket vetem mua, apo sfondi muzikor, ose muzika vete eshte element thelbesor neper filma? biles do thoja qe filmi humbet shume emocjone pa muzike.
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Heh-Eshte Giorgia me Goccie di memoria ke filmi qe po te thoja qepare(Mos i trego njeriuuuuu) :wave:
 

Guest
Re: vrojtime

Disa i fshehin gabimet e tyre me justifikime
aktore jane
vrojtoj qe .....
 

champaign girl

Primus registratum
Re: vrojtime

sot qeka 4/20...at least thats what my calendar sais....edhe un jam that!!!how can i celebrate pots day without pot :shrug: !!!!
 

Guest
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Fity Sents:
[qb] what's up barracuda /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
fish /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

durrsakja

Primus registratum
Re: vrojtime

Sa rendon Pranvera e huaj kur sjell kujtime aq te dashura! Une e urrej kohen me diell....te pakten sot per sot!
 

gjekec

Primus registratum
Re: vrojtime

s'esht cudi se aty te ty esht diell gjith vitin /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Petroninsja

Primus registratum
Re: vrojtime

Njeriu eshte qenje e cuditshme, si mund te qeshim kur na vjen per te qare, si mund te kercejme kur duam te prehemi....
Ehh njeriu, kompleksi i cudirave dhe i ndjenjave te provuara....
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

e ta mendosh se une adhuroj diellin,po dua shi gjithe majin,pervec nja dy diteve.
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Kam vene re se gjithnje e me pak njerezve mund t'i besosh. Shumica te vene doren n'qaf dhe gishtin *****.

Miresia shihet si dobesi, dhe nje arsye tjeter per ta hipur; nuk e kuptojne se keshtu i heqin mundesine vetes per t'u mbeshtetur tek nje dore mike.
Thone se gjithnje vete haka ke i zoti, populli e ka than, e meqe Hirko i beson popullit, po i besoj dhe une kesaj rradhe...
Kjo ma siper bie ne kontradite me te paren, po gishti i popullit nuk kalon pa u ndjere, sic nuk kalon pa u ndjere krahu i tij :sleep:
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga alinos:
[qb] Kam vene re se gjithnje e me pak njerezve mund t'i besosh. Shumica te vene doren n'qaf dhe gishtin *****.

Miresia shihet si dobesi, dhe nje arsye tjeter per ta hipur; nuk e kuptojne se keshtu i heqin mundesine vetes per t'u mbeshtetur tek nje dore mike.
Thone se gjithnje vete haka ke i zoti, populli e ka than, e meqe Hirko i beson popullit, po i besoj dhe une kesaj rradhe...
Kjo ma siper bie ne kontradite me te paren, po gishti i popullit nuk kalon pa u ndjere, sic nuk kalon pa u ndjere krahu i tij :sleep: [/qb]
nje shok i imi thote: mbaje gjithmone gishtin ***** se po e hoqe, vjen tjetri edhe ta ven ***** /pf/images/graemlins/laugh.gif
per fat te keq alinos populli nuk asht ma ai i atyne thanieve te vjetra...
E kan marre vedin sot, dikur kane pase qu gishtin kundrejt teje, sot qojne doren, mundesisht krahun (sic e ke thane ti ma siper)...
keshtu, per t'ju shmange qysh ne fillim procesit, verej se mbajtja e gishtit ***** asht zgjidhja ma e mire /pf/images/graemlins/laugh.gif

:goofy:
 
Top