vrojtime

Anasykaltra

Primus registratum
Re: vrojtime

Plesidenti plsidenti pse merzitesh ti mos u merzit ti se ne te kemi te gjife shume xhan pelqafoj folt Ana vockel dhe Jeta vockel.
 

Melhiades

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Danae:
[qb] sa i ndryshon koha njerezit dhe gjerat... [/qb]
Kjo eshte e vertete. E vertete tjeter eshte edhe qe ti je bere shume e paarritshme. Nejse, une do nisem per itali me 19 prill. Bledi me tha qe edhe ti do jesh ne ate gjeresi gjeografike.
 

eM

Paper Moon
Re: vrojtime

jam 25& happy, 25% silly dhe 50% sad!

not much of a good mixture! /pf/images/graemlins/frown.gif
 

I love new york

Primus registratum
Re: vrojtime

ca administratore marrim disa vendime me koken e tyre qe mendojne se e kane 100%. nje cike me shume bashkpunim, njerez
 

abs

nuk e di...
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Fity Sents:
[qb] nga kjo del qe elokuenca s'esht virtyt :rolleyes: /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
virtyt :rolleyes:
per mua eshte aftesi i lindur (si talenti, psh)... /pf/images/graemlins/wink.gif


... ka dhe "memeca" me aftesi /pf/images/graemlins/wink.gif shyqyr zotit /pf/images/graemlins/smile.gif


-----------------
jete papagallesh ne pergjithsi... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

abs

nuk e di...
Re: vrojtime

/ kollitet ashtu cool...e iken heshturazi


/pf/images/graemlins/laugh.gif

n fakt deshta me korigju dicka...por e lash, besoj se jeni ambjentu me gabimet e mija, te te shkruarit eeee /pf/images/graemlins/wink.gif

tesh po t keni zbulu dhe ndonje tjeter, s me vjen keq jo...

/pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga abstract:
[qb] oooooopsssssssssss

/pf/images/graemlins/tongue.gif [/qb]
/me te ka shume xhan abse /pf/images/graemlins/tongue.gif !
 

abs

nuk e di...
Re: vrojtime

kam vu re se do t kisha dasht me t hanger dasmen /pf/images/graemlins/smile.gif

dhe sahere te shoh avatarin, me vjen t ja grij faqet atij bebushit qe tashme eshte rrit...



----------------
 

abs

nuk e di...
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga 'Neo':
[qb] PO timen? :rolleyes: [/qb]
per ty kam vene re se ndoshta mund tu bejsha (patentante)für dein kind /pf/images/graemlins/smile.gif
/pf/images/graemlins/tongue.gif

----------------
/pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga abstract:
[qb] kam vu re se do t kisha dasht me t hanger dasmen /pf/images/graemlins/smile.gif

....



---------------- [/qb]
Ah sa shume paske me prit /pf/images/graemlins/laugh.gif !
 

Petroninsja

Primus registratum
Re: vrojtime

Jeta eshte nje varg zinxhir qe ndikohet nga levizja me e vogel e se shkuares dhe zgjidhjet e se ardhmes....
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Melhiades:
[qb]
Fillimisht postuar nga Danae:
[qb] sa i ndryshon koha njerezit dhe gjerat... [/qb]
Kjo eshte e vertete. E vertete tjeter eshte edhe qe ti je bere shume e paarritshme. Nejse, une do nisem per itali me 19 prill. Bledi me tha qe edhe ti do jesh ne ate gjeresi gjeografike. [/qb]
danaen e kam varur ne dhomen time siper kokes se krevatit,qe atehere sikur hija ime ka ngelur pas saj.
ai kish te drejte,do jem ne kete gjersi gjeografike,kete muaj dhe fundja shpresoj edhe gjithe te ardhshmit te jem po kaq e zene mgjs akoma nuk kam arritur te gjej zyren ku do bej ato kerkimet per te cilat te kam folur. me thane dicka per nje laborator biologjik,por akoma nuk arrita ta lokalizoj.
kish nje jave qe as nuk hyja per 3 sek ne rrjet,nderkohe qe kam nje pakete cartier nga shqiperia,per te kujtuar kohet e vjetra.
mendoj se do jem me ju ato dite,nese do me japin pushim nga puna,apo nese do kem fonde te mjaftueshme t'ia mbath me kuptimin e plote te fjales,nuk kam kuptuar akoma nese do vish vetem apo jo.
koha dhe njerezit nuk kane te bejne fare me ty,ti je pike referimi stabel,nje nga tre pikat e referimit.
ajo qe fatkeqesisht edhe ndryshon jam une.
shpresoj per rezultate qetesuese pavaresisht se nuk di se kur do gjej qendren.
te puth fort,fort.
 

eM

Paper Moon
Re: vrojtime

vrojtim:

asgje nuk zgjat ne infinit, as infinity vet. fatekeqesisht, ka dite si kjo kur njeriu nuk eshte ne gjendie ti leri gjerat te ikin. ka dite kur ti nuk mund te thuash: okay, kaq ishte. ishte e bukur per aq sa zgjati.

per dite si keto ka self pitty. te ndiesh meshire per veten. asgje e kendeshme. Bota nuk te do po ti do veten. pathetic!!!! /pf/images/graemlins/frown.gif :rolleyes:

eM
 

manushaqe5

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Ema:
[qb] Po mendoj seriozisht te iki sa me larg te jete e mundur /pf/images/graemlins/frown.gif .
Duhet qe per ca kohe te shkeputem,te le pas pa kthyer koken(se pastaj rrezohesh),te le gjithcka.
Vendi i arratisjes duhet te jete sa me i larget,sa me i paarritshem nga turmat.
Dhe me pas...shohim e bejme...

Boshlleku Korde /pf/images/graemlins/frown.gif ! [/qb]
Dhe ti me te vertete mendon se vejushat e zeza (merimangat) do te te pranojne ne shoqerine e tyre?
 
Top