vrojtime

olti

Neo
Re: vrojtime

OK, rrofsh - je mik i mire! /pf/images/graemlins/wink.gif
Cmoj sinqeritetin, por kjo nuk do te thote se qe e drejte ajo qe the!
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

e verteta vret por nuk fshihet,ashtu sic dielli nuk mund te fshihet pas nje shoshe.
ka ca fjale qe me mire te mos thuhen,prano dhe kete si keshille fenomen i dashur.
nuk jam ironike kesaj radhe,kam vetem nje ndjenje dhimbsurie ndaj cirrjes sate.
Blend perqafime je mik i vlefshem.
Ema,a mund te vij te shetis me ju??
premtoj te mos nmarr pushke me vete,ato i ruaj vetem te gjuaj ushqimin e menses,si variacion dmth,se eshte frikesuar familja e shpeseve andeja /pf/images/graemlins/wink.gif .
 

gjekec

Primus registratum
Re: vrojtime

Listen, if you don['t want it i'll take it pa pjesen e emrit tat /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

gjekec

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Paper MooN:
[qb] My clock is runnin' slower that time! Every1 is moving forward but I feel left behind in that same spot!

should i start runnin now to catch up w/ evrybody else or stay where i am?

To run or not to run? :confused:

I choose. . . [/qb]
i think it's just a wrong observation of yours,
 

eM

Paper Moon
Re: vrojtime

maybe, right now i ca not tell if it is right or wrong.

I just feel like that! Feel like runin' but i am too tired! /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Guest
Re: vrojtime

Ah krize ekzistencializmi /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

eM

Paper Moon
Re: vrojtime

jo, sjam ne krize vetem se gjerat po ndodhin shume shpejt! /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Do me falni per menyren e te shprehurit te ketij vrojtimi, por desha me thene:Ka shume por**e ne AF mga dias tipe, nuk di pse e bejne por me bejne te vjell qysh ne mengjes. :mad:
 

jula

Primus registratum
Re: vrojtime

Aman dhe ju, p****a dihet qe eshte per perkufizim trasparente, shqisat e tjera nuk kane te bejne me Af. /pf/images/graemlins/smile.gif
Te tolerueshme, mund te them. Madje dhe me nje buzeqeshje.

Vrojtim: Ka shume kohe qe nuk arrijne te me ngrihen nervat. Shpresoj te mos jete perfundimtare si gjendje.
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Vrojtim: Perkufizimet e mia per transparencen jane literally different /pf/images/graemlins/wink.gif , ndersa fakti qe shume nuk mund te gelltiten as virtualisht eshte dicka ndryshe.

P.s.Nuk kaperdijne dot faktin qe edhe dikush tjeter mund te terheqe po aq vemendje mbi vete sa edhe ata.Ceshtje kontradiktash nderpersonale... :cool: .Une shkoj mire me veten (kryesisht). :cool:
P.p.s.A thua jam me shume fat... :rolleyes: :cool:
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Kordelja:
[qb] Vrojtim: Perkufizimet e mia per transparencen jane literally different /pf/images/graemlins/wink.gif , ndersa fakti qe shume nuk mund te gelltiten as virtualisht eshte dicka ndryshe.

P.s.Nuk kaperdijne dot faktin qe edhe dikush tjeter mund te terheqe po aq vemendje mbi vete sa edhe ata.Ceshtje kontradiktash nderpersonale... :cool: .Une shkoj mire me veten (kryesisht). :cool:
P.p.s.A thua jam me shume fat... :rolleyes: :cool: [/qb]
Mbeshtes mendimin e parafolses.

Danae merr edhe tank po deshe,
po s'te doli njeri para s'e shtyp dot /pf/images/graemlins/tongue.gif !
 

jula

Primus registratum
Re: vrojtime

Ndiejme vetem te te tjereve, ja problemi. Me mire te jesh pa hunde fare: Injorimi eshte i drejte, eshte absolut, nejse, mbetet vetem zgjedhja ime personale...

Sailor, emendamenti yt me duket se u votua unanimisht dhe hyri ne fuqi menjehere! /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

ve re se sa me shume e shoh zjarrin blu te Jules aq me shume me rritet deshira per tu djegur aty brenda... /pf/images/graemlins/smile.gif
 

jula

Primus registratum
Re: vrojtime

Sikur s'e di ky pse s'e cova ne fund fjaline e manifestit uneee...
Secili te veje fantazmat e veta. Nqs jane ne Europe. Restoja ti fuse nje Big Mc. /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Vej re : qe ka ardh kellira dhe ma ka heq gjithe inotin e mjesit. :eek: /pf/images/graemlins/blush.gif
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Kordelja:
[qb] Vej re : qe ka ardh kellira dhe ma ka heq gjithe inotin e mjesit. :eek: /pf/images/graemlins/blush.gif [/qb]
Vdeksha:
Po pse mi goc ja vle me fshi kpucet me kshu kellirash?

Salo:Ketej haet edhe mish gomari /pf/images/graemlins/frown.gif

Julke te kishin arrestuar dje te treni Rome -Firenze? /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

jula

Primus registratum
Re: vrojtime

Aman moj Ema, c'na e ben kaq qejfin...dihet qe s'jemi nga ajo rrace ne himarjotet. E di qe Byron-calamani na shiti per trima, po ne kemi frike dhe nga hija jone moooooj...
Max. deri tek CIA e kemi mbajtur frymen: Fuksa, sa tuuuuurp!
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Vrojtim: Jula dhe Kellira kane bere dy definicone te arrira mbi problemin e dites ne AF. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top