vrojtime

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

tutto cio che non mi uccide mi fortifica!
dialogu ish i shkurter po i bukur.

-Sai se un uomo puo cambiare il destino??
-non lo so,quello che so e' che un uomo fa cio che puo prima che il suo destino si riveli.
bello,bellissimo anzi.
:wub:
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

kam vu re sebastian po rri me kembe ne toke, edhe pse po ve ca zemra te kuqe ciper koken :wink: /pf/images/graemlins/laugh.gif

:kiss:
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

spinaqi ben mire :smash: ,shoqet e mira jane derman :wub:
pastaj dimer i ftohte eshte e helbete edhe macja me minin flene bashke :wub:
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

ah jo zemer!
Ftohte ben, por cdo gje e ka nje kufi!
Miu s'ka per te flejt ma me macen, se ajo do ja cjerre fytyren, para se t'ja haje mishin cika-cika!
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

hahahaha,e menduar thelle e gjate.
s'kam si te kundershtoj kete teze.
mgjs e kisha ne nje kuptim pak te ndryshem,cfare na duhet e nxjerrim sesben diku,sic i thone ujin nga guri.
mgjth filozofite e mia po hedhin themele ne toke e vertete.ligji 1+1=2 qendron :wub:
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Mos lesho pe!
Se aq duan minjte, futen aty ku s'ta pret mendja :wink:

Merr dhome te madhe andej, se dua te vi per vizite :wub:

Do shkojme bashke ne Brugge, ne mos do me sjellesh ca cokollata qe andej :rolleyes:
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

/pf/images/graemlins/smile.gif hihihihihi /pf/images/graemlins/smile.gif
patjeter.
ika se po merdhas si qeni.
te perqafoj fort,fort,anzi do te rraf me okllaiiii /pf/images/graemlins/laugh.gif :kiss:
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Kisha qef te hidhja ndonje fjale te bukur po meqe as kapelja s'mi mbaka dot dhimbjet e kokes vendosa te vija re ligesine,thashethemnajen dhe deshiren per te futur hundet sa me shume te punet e te tjereve.
Si gjithmone diapazoni eshte i pari qe ec me moton "sa me shume ne pune te tjetret sa me pak ne tenden!" dhe mua me vjen keq edhe pse ndonjehere s'e ndjej veten te perjashtuar nga bataljoni kur shoh se shumica e shkrimeve eshte tendencioze,shumica e kunjave bejne muu se per ke jane e po ashtu dhe ligjeratat e pseudo-poeteve dihet se kujt i drejtohen.
Pyes veten:A s'ishte me bukur kur askush s'dinte kush ishte askush?Kur idealizonim pertej ekranit njerez perfekte pa dhembe te helmatisur?Pyes veten:na ben mire qe takohemi,njihemi,urrehemi,shtiremi?

Kam frike se e vetmja teme ku mund te shkruaj tashme eshte ke dyqani i p@rdheve(Diapazoni-Duhet kundragazi)!

P.s:Uroj Gezuar gjithsesi!
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

me vika keq per ty Eme!
Un takova shume Diapazonas dhe mund te them se nuk me ka zhgenjyer asnjeri! Imagjino, disa edhe per te saten here /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

salta salta salta si parar /pf/images/graemlins/smile.gif
p.s pse e shtyn veten te besh dicka me zor,qofte edhe nje urim??
Gezuar dhe ty!
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

po edhe te vishemi njesoj?? komplicitet i tepert /pf/images/graemlins/smile.gif
je shume inteligjent,e me lexon si liber,vertet,me lexove syte pa patur nevoje te te shpreh nje fjale,e keshtu heshturazi pushtohem ngadale nga mendimet.
ka kohe...
 
I

insane

Guest
Re: vrojtime

Kalifornia qenka e bukur, me duket sikur sdua te iki me qe ketu..
shtepia ime? shume e ftohte
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Linose s'e kisha per veten,e kisha per turmen.Une vec 2-3 cope njof /pf/images/graemlins/smile.gif
 

personazh

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

sa ndrysho sjellja shqiptarit ne nje hark 80 miljesh? si nata me diten...ne njerin skaj gerthet, tallet, shtyn, nuk e ben zap askush. sapo arrin cepin e kundert ama?!!! e ftillon nje njeri i vetem, nderkohe qe nuk e ftillonte nje dyzine, i jep drejtimin e caktuar pa nxjerre nje pike djerse e pa ngritur nje çast zerin.
 
Top