Pune Tirane, ofroj vend pune banakier/kamarier/ndihmes kuzhinjer ….

A

admin

Guest
Kerkohet staf per pozicione te lira si kamarier bari, banakier, ndihmes kuzhinjer, pjatalares Kriteret -Eksperience ne pozicionin e kerkuar me shume se dy vjet -Mosha 25-40 vjec Gjuha e huaj dhe trajnimet profedionale perbejn vantazh Te interesuarit te dergoje cv … Me shume

Continue reading...
 
Top