Pune Tirane, kerkoj parukiere (vetem Meshkuj )

A

admin

Guest
kerkoj,parukiere Meshkuj deri 25 vjec,me experience mbi parukerine, dhe manikyr pedykyr dhe masazh,nese dini..! ME EXPERIENCE KRYESISHT NE DEPILIM DHE MASAZH,por jo te anashkalojm ,krehjet,stylime,dmth pa anashkaluar parukerine me paraqitje shum te mire,modern,dhe me shume horizont mbi veprime te lira … Me shume

Continue reading...
 
Top