Pune Tirane, kerkohet Operatore interneti

A

admin

Guest
Kerkoj te punesoj operatore ne Internet Cafe , eksperinca nuk ka shum rendesi, orari 10:00-16:00, te shtunen dhe te dielen orari eshte i negociueshem ,Adresa : Rruga 4 deshmoret (pran shkolles fillore 4 deshmoret) Pagesa 8000 lek ne muaj.. Me … Me shume

Continue reading...
 
Top