TIFOZAT SHKODRAN!!!

Mobster

Primus registratum
TIFOZAT SHKODRAN!!!

HEy o njerz... ca thot futbolli neper bote??...se ktej nHamerrik asht vari....!
 

drini@

Primus registratum
Re: TIFOZAT SHKODRAN!!!

Ketu ne Itali futbolli eshte i mrekullueshem sepse
ketu ka shume skuadra qe njihen ne te gjith boten.
Rendesi ka qe MILANI vete mire dhe eshte e para ne renditje kurse te tjerat nuk me interesojne.

VIVA IL MILAN E LA VLLAZNIAAAAAAAAAAAAAAA. :thumbsup:
 

DENI

Primus registratum
Re: TIFOZAT SHKODRAN!!!

Dhe ktu ne Angli futbolli Shkon mire, une jam Me Arsenalin deri tani esht ne ven te 1 kisha me dasht me e pa dhe Vllaznin si Arsenalin ne futboll, kalosh mire bashi qef.

ciao
 

bellisima

Primus registratum
Re: TIFOZAT SHKODRAN!!!

Edhe ktu ne USA futbolli shkon shume mire. Philly's Eagles hupen po hajt lol /pf/images/graemlins/laugh.gif


p.s. kurse soccer-i sdi si asht tu ec. NY Albanians suck big time :tipsy: /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top