Të pasmet e J-Lo dhe Iggy në video klipin e ri (Video)

BeRaTsi_MiZeRje

Aktivist i AlbForumiJennifer Lopez ka publikuar disa fotografi si paralajmërim të videoklipit të ri të saj në bashkëpunim me Iggy Azalean.
Eshtë Jennifer Lopez ajo që ka konfirmuar promon e videoklipit të ri të këngës “Booty”, një bashkëpunim top me reperen australiane, Iggy Azalea.


Mbetet të shihet çfarë do të sjellë dyshja për pak ditë, por ajo që pritet të vijnë janë të pasme bombastike, veçori për të cilat njihen protagonistet.

 
Top