Prona SHtepi ne shitje

AZ Prona

Primus registratum
Shitet shtepi ne bllokun e pallateve te Vizion Plus ( Don Bosko) shume prane Zogut te Zi.
Shtepia eshte 126m2 e mobiluar me te gjitha kushtet 2+1 (+ballkon)
Te gjitha dhomat jane te pajisura me kondicioner.
Dhoma e ndenjes ka siperfaqe te mjaftueshme ku perfshihet dhe aneksi,
e pajisur me te gjitha kushtet. (nje kundrabufe e koheve te fundit, frigorifer dhe furre te kualitetit te larte).
Ka 2 dhoma gjumi, njera per cift dhe tjetra per femije e pajisur me 2 krevate.
Ka Televizor ne te gjitha dhomat (Dhomen e ndenjes dhe 2 dhomat e gjumit)
Banja eshte e kompletuar me kabine dushi, gjithashtu dhe me 2 lavatrice.
Ballkoni ka akses nga dhoma e ndenjes, me nje pamje te rehatshme, e pajisur me tende per ta ulur,
per te pritur rrezet e forta te diellit apo dhe shiut. Gjithashtu ka dhe nje tavoline me set karrigesh ku ju mund te relaksoheni.
Cmimi: 140.000
Me shume foto: https://www.facebook.com/azprona/posts/1703092773345809

 
Top