Selena, e lumtur për lidhjen e re të Bieber

Aquarius

Valoris scriptorum
Selena Gomez ndihet e lumtur për faktin që ish-i dashuri i saj, Justin Bieber, tashmë frekuenton dikë tjetër.

Një burim pranë aktores dhe këngëtares 20-vjeçare tha të enjten në shtypin amerikan se Selena ka pasur një reagim pozitiv, kur ka mësuar se Bieber tashmë frekuentuan 22-vjeçaren Jordan Ozuna, e cila është në proces divorci me bashkëshortin e saj aktual.

”Selena po merret me shumë gjëra aktualisht dhe ka qenë shumë e emocioonuar për motrën e sapolindur. Ka pasur gjithashtu shumë punë dhe pak kohë për të menduar për Justin, të cilin ka kohë që nuk e sheh më. Përsa i përket të dashurës së te të Bieber, ajo as që e njeh. Selena ka ecur përpara me jetën e saj dhe është e lumtur që këtë po e bën edhe Justin”, tha mikesha e Gomez për një gazetë rozë.Justin Bieber dhe Selena Gomez (lart) ne kohet e lumtura dhe Jordan Ozuna, e dashura e re e 19-vjecarit poshte

 
Top