Seksi virtual

Mirabel

Locus omnem
Je ti ajo qe s'lexon mire. Asgje personale, por them ate qe duket. [filozofet apo ata qe kane dhunti te shpjegojne mire dukurite], kam thene une.
cne vella, a s'mund te isha kusheri? :p

Bukovskin une s'e kam lexuar, por thone se eshte i zoti. Edhe shkrimtaret jane disi filozof mendimi...
kur te kesh kohe lexoje qe te kuptosh e mos lodhesh te filozofosh

ajo vlla menyre te shprehuri, mos e prish imazhin tend dhe as te temes.
 

joetisti_

Locus omnem
kur te kesh kohe lexoje qe te kuptosh e mos lodhesh te filozofosh

ajo vlla menyre te shprehuri, mos e prish imazhin tend dhe as te temes.
Me paske marre inat. Po s'ka gje. Meqe te lodha, do te mundohem te krijoje nje distance qe te kem parasysh edhe menyrat e te shprehurit edhe temat. Sa per imazhin, s'kam imazh per te mbrojtur. Gjithsesi flm ty qe interesohesh per imazhin tim.

Po te bej seks nepermjet nje xhami, do te quhej virtual?...
 

SNAP

Papirus rex
Hmmm besoj dhe jam shume e sigurte qe njeriu ben sex kudo,sido,e me kedo qe ai do ta beje kuptohet nese dhe pala tjeter eshte dakord me te njejten gje.
lali jemi qe jemi e provojme bashke ti sma prish mua edi une :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:
 
Top